Головний редактор ain.ua отримав відмову в Естонському посольстві. Швидше, ніж ви думали

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Посольство Естонії в Україні відмовило у шенгенській візі власнику та головному редактору AIN.ua, найпопулярнішого сайту про IT-бізнес Артуру Оруджалієву.

Про це він повідомив у дописі на своїй сторінці у Facebook.

Оруджалієв стверджує, що відмова безпідставна, оскільки в попередні роки він отримував візи з ідентичним пакетом документів. За його словами, протягом останніх 10 років у нього було 4 паспорти, “повністю заповнених візами”.

“Були візи різних країн, у тому числі США, Британії, купа азіатських і шенгенських. В понеділок я подався в Естонію рівно з тим самим набором документів, що і минулого року, але показав ще більше фінансових гарантій і нерухомість”, – зауважив він.

“Сьогодні замість візи отримав відмову з формулюванням, що надав недостовірну інформацію для поїздки”, – написав Оруджалієв. На його переконання, це є додатковим свідчення посилення вимог до українців, що подають заяви на шенгенські візи.

Окрім того, як підкреслив головред AIN.ua, сайт, на якому повинен бути розміщений зразок анкети на подання апеляції, не працює. Зрештою з’ясувалося, що в офіційній відмові посольства адресу сайту було зазначено з помилкою.

“Єдине, що дізнався, що з 2 до 4 години в будній день можна прийти на прийом до консула. В понеділок піду до консула”, – написав Оруджалієв. Дещо згодом “Європейська правда” з’ясувала, що в посольстві готові переглянути рішення про відмову.

Проте вже о 12:00 Артур поділився враженнями від візиту до посольства. Наводимо його без змін:

Обещал рассказать чем закончится поход в Эстонское консульство. Напомню хронология такая:

Написал пост в ФБ → Подхватила “Украинская Правда” → Мне позвонили в пятницу вечером из посольства и пригласили в понедельник прийти в 11 утра на встречу с консулом, которая в курсе возникшей ситуации.

Я ожидал разный результат, но точно не такой. Буду краток:

Прихожу сегодня в 11 утра → На входе говорят, что ничего не знаем, вас нет в списках → Полчаса телефонных разговоров под дверью консульства с разными людьми из посольства → Оригинально советуют податься заново или подать аппеляцию → Вежливо объясняю, что я за этим и пришел → В итоге меня записывают на аппеляцию на другой день.

Как емко написал Vlad Voskresensky, a bit of Estonian experience in Ukraine…

Было бы очень смешно, если бы не было так грустно. Как же я хочу в Азию. Жаль, что избавиться от штампа с отказом хочу еще больше, потому придется таки пройти эти бюрократические круги ада.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія