На кордоні з Угорщиною відновили роботу 4 пункти пропуску. Які умови перетину?

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Громадянам України, які планують поїздку до Угорщини на одну добу в рамках 30-км прикордонної зони, не потрібні додаткові підтверджуючі документи для в’їзду.

На кордоні з Угорщиною 29 червня з 1:00 повністю відновили роботу пункти пропуску “Вилок-Тісабеч”, “Лужанка-Берегшурань”, “Косино-Барабаш” і “Дзвінкове-Лонья”.

У прикордонній службі громадянам України, які планують поїздку до Угорщини на короткий термін, нагадали, що на карантин не відправлятимуть українців, які в’їжджають в 30-кілометрову зону. Від таких осіб не вимагають додаткових підтверджуючих документів для в’їзду, але вони повинні покинути територію Угорщини протягом 24 годин.

Українцям, які планують їхати в Угорщину з транзитною метою, в’їзд на територію Угорщини дозволяється цілодобово при наявності в особи:

  • документа про постійне місце проживання,
  • дозволу на перебування,
  • дозволу на проживання,
  • візи на тривалий працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування в країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни.

До того ж, особа повинна надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 і не мати ознак підозри на інфекцію.

Раніше, 25 червня, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що Угорщина відкриє всі пункти пропуску на кордоні з Україною в понеділок.

У той же час Сійярто зазначив, що поки не може назвати конкретної дати відновлення повітряного та залізничного сполучення між Україною та Угорщиною.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія