Готелі ibis budget у Кракові та Вроцлаві – від 14€ за номер!

Posted on Posted in Акції до Дня Валентина, Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

До Дня Валентина кожна готельна мережа, що себе поважає, влаштовує акції. Від ibis це більш ніж очікувано, оскільки вони і в будні дні не залишають нас без недорогих цін на готелі. До речі, кілька років тому, подорожуючи через Краків на Сицилію, я сама випробувала цей готель, про який йтиме мова (Краків Броновіце).

Деталі акції

Доступно багато дат в лютому та березні. Ціни починаються від 14€ за номер (без сніданку та скасування броні). Дещо дорожче обійдеться номер зі сніданком (+10 євро), але його ви за потреби можете докупити на місці.

ibis-aktsiya-valentyna

Приклад бронювання у Вроцлаві

ibis-aktsiya-valentyna1

Приклад бронювання у Кракові

ibis-krakiw

Перейти на сайт ibis >>>

Крім того, на триваліші бронюванні діє акція: бронюєте 3 ночі, платите за 2. Акція розповсюджується на готелі мережі ibis у Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Румунії та Литві.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія