Інструкція подорожуючим: як дістатися до аеропорту Модлін (Варшава)

Posted on Posted in Дорога до/з аеропорту

Ця стаття присвячена важливому моменту будь-якої подорожі, що передбачає авіапереліт – як дістатися до аеропорту у незнайомому місті? Чи навпаки – як зручно доїхати в місто, зійшовши з борту ліката? Нижче ми пропонуємо вашій увазі структуровані підказки, які допоможуть вам зорієнтуватися і спокійно подорожувати з/до аеропортів. Цей матеріал розповідає про сполучення з аеропортом Варшави – Модліном.

АЕРОПОРТ ВАРШАВА / МОДЛІН

Аеропорт Варшава / Модлін має дуже добре сполучення зі столицею та прилеглими районами. Його адміністрація співпрацює з шістьма автобусними перевізниками, з Мазовецькою залізницею і двома службами таксі. Крім того, на території аеропорту знаходяться представництва восьми найбільших у Польщі агенцій з оренди автомобілів. Нижче пропонуємо вашій увазі детальнішу інформацію, яка допоможе вам спланувати маршрут.

Спосіб №1: Автомобілем.                          

Аеропорт Варшава / Модлін розташований на відстані 36 кілометрів на північний схід від центру польської столиці. У безпосередній близькості до аеропорту перетинаються дві важливі траси: автобан S7, що сполучає Краків і Ґданськ, а також автобан DK62, що єднає Стшельно – Влоцлавек – Вишків – Соколів Підляський – Сім’ятичі. (Strzelno – Włocławek – Wyszków – Sokołów  Podlaski –  Siemiatycze)

Аеропорт знаходиться за адресою: вул. Генерала Віктора Томме 1а, 05-102 (ul. gen. Wiktora Thommee) Новий-Двір-Мазовецький (Nowy Dwór Mazowiecki).

Географічні координати: 52°27’04”N, 20°39’06”E

Паркінг на території Аеропорту Варшава / Модлін:

Безпосередньо перед терміналом знаходиться паркінг PA1. Тарифікація погодинна. Перші 10 хвилин простою безкоштовні.

Спосіб №2. Громадський автобус.

Лінія Варшава – Аеропорт Варшава / Модлін

Автобусна компанія ModlinBus – єдиний перевізник, що забезпечує безпосереднє сполучення центру столиці (зупинка знаходиться на Площі Дефіляд (Plac Defilad), навпроти входу до Кінотеки, що входить до комплексу Палацу Культури і Науки) з аеропортом Варшава / Модлін. Рейс з пункту А в пункт Б займає близько 40 хвилин. Протягом дня, автобуси на цій лінії вирушають 50 разів в обидві сторони. Їх розклад узгоджений з розкладом відбуття і прибуття літаків. Квиток на автобусний рейс можна придбати онлайн або безпосередньо в автобусі. Ціна стартує від 9 злотих. Розрахунок можна здійснити у злотих готівкою, карткою або іноземною валютою. Лінію сполучення обслуговують сучасні, комфортабельні автобуси з кондиціонером і безкоштовним Wi-Fi. За кермом працюють професійні водії. Одним словом, ModlinBus – це найзручніший спосіб дістатися Аеропорту Варшава / Модлін.

Більше інформації ви можете знайти на офіційному сайті перевізника >>>

Інші лінії автобусного сполучення, перевізники і рейси:

Спосіб №3. Поїздом.

На залізничній станції Модлін зупиняються потяги Мазовецької залізниці, TLK (Twoje Linie Jolejowe) та EIC (Express InterCity). Від станції до аеропорту регулярно курсують автобуси Мазовецької залізниці, які забезпечують швидкий трансфер до центрального входу пасажирського терміналу.

Мазовецька залізниця

Мазовецька залізниця підготувала спеціальну пропозицію для тих, хто прямує до або з Аеропорту Варшава / Модлін. Вона називається «Bilet Lotniskowy». Це такий собі єдиний білет, який дає можливість за вигідною ціною доїхати з Варшави до аеропорту, або навпаки – з аеропорту приїхати в місто. Залізничну лінію обслуговують спеціально придбані для цього сполучення сучасні електрички Elf. Кожна з них розрахована на 190 сидячих місць та обладнана додатковими нішами під багаж пасажирів. Всередині кожного поїзда є система клімат-контролю і відеоспостереження. Кожна електричка пристосована для потреб неповносправних осіб, а також обладнана кімнатами для сповивання – для зручності пасажирів, що подорожують з маленькими дітьми.

З таблицею цін на «Bilet Lotniskowy» ви можете ознайомитися тут >>> 

Кожних 20-30 хвилин між залізничною станцією Модлін і терміналом Аеропорту Варшава / Модлін курсують автобуси. Їх легко впізнати, адже вони пофарбовані у барвах Мазовецької залізниці. Кожен автобус має клімат-контроль, може взяти на борт до 70 пасажирів та обладнаний для потреб неповносправних осіб. Розклад руху автобусів укладений згідно з розкладом прибуття / відбуття поїздів.

Більше інформації і детальний розклад руху ви можете знайти на офіційному сайті Мазовецької залізниці. Перейти на офіційний сайт >>>

Міжміські поїзди

Для пасажирів, які добираються до Аеропорту з більш віддалених районів мазовецького воєводства або з інших регіонів Польщі, Польська Державна Залізниця встановила зупинку на станції Модлін для поїздів (Twoje Linie Jolejowe) та EIC (Express InterCity):

  • TLK «Mazury» (Бельсько-Бяла Головна – Нідзиця – Цеханув – Варшава Західна)
  • TLK «Kormoran» (Бельсько-Бяла Головна – Катовіце – Ченстохова – Радомсько – Пйотркув-Трибунальський – Варшава – Ольштин Головна)
  • TLK «Pobrzeże» (Колобжег – Кошалін – Слупськ – Ґдиня – Ґданськ – Мальборк – Цеханув Краків)
  • EIC «Warmia» (Краків – Варшава Цеханув – Нідзиця – Ольштин)

З детальним розкладом руху поїздів ви можете ознайомитись на офіційному сайті Польської Державної Залізниці. Перейти на офіційний сайт >>>


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія