Інтерсіті+ Київ – Львів – Перемишль обмежить свій рух з 14 по 27 жовтня до станції Медика

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини
intercity-peremyshl1

З 16 по 27 жовтня 2017 року в Польщі проведуть модернізацію залізничної колії. Через це рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Хурко не здійснюватимуть. Про це повідомляється на сайті Укрзалізниці, пише tvoemisto.tv.

Швидкісний поїзд Інтерсіті+ №706/705 Київ – Львів – Перемишль обмежить маршрут до станції Медика (Польща). Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку на автобуси до Перемишля та в зворотному напрямку. Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а в зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22.

Другий поїзд Інтерсіті+ до Польщі – №716/715 Київ – Перемишль – Київ через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль курсуватиме діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до станції Львів.

Також через модернізацію колії на дільниці Перемишль – Хурко змінять курсування вагонів у складі поїзда №51/52 Варшава/Вроцлав – Львів. До початку колійних робіт на дільниці Перемишль – Хурко, востаннє вагон Варшава – Львів відправиться 14 жовтня та прибуде до Львова 15 жовтня. Зворотно вагон відправлять 15 жовтня, він прибуде до Варшави 16 жовтня.

Вагон Львів – Вроцлав востаннє відправиться зі Львова 14 жовтня та прибуде до Вроцлава 15 жовтня, зворотно із Вроцлава вагон відправиться 15 жовтня та прибуде до Львова 16 жовтня.

Після завершення робіт, вперше вагон Варшава – Львів відправиться з Варшави 27 жовтня та прибуде до Львова 28 жовтня, а зворотно зі Львова – 28 жовтня та прибуде до Варшави 29 жовтня.

Вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня та прибуде до Вроцлава 28 жовтня, зворотно відправиться із Вроцлава 28 жовтня та прибуде до Львова 29 жовтня.

ПАТ «Укрзалізниця» просить пасажирів, які з 16 по 27 жовтня планують подорожі до Польщі, уточнювати інформацію щодо руху поїздів у залізничних касах або в довідкових службах на вокзалах.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!