Isilines: автобусом по Франції за 5€ (альтернатива FlixBus)

Posted on Posted in isilines, Акції, розпродажі, новини

Лоукост-перевізник isilines – дочірня компанія Eurolines у деяких країнах Європи – проводить акцію з розпродажу квитків по 5 євро на обрані маршрути Францією. Їх є досить багато – ось карта:

isilines-fr-map

Ось кілька акційних напрямків:

isilines-fr3 isilines-fr2 isilines-fr1 isilines-fr

Перейти на сайт isilines >>>

Ми користувалися цими автобусами під час поїздки в Ніццу влітку і досвід подорожі з isilines був значно приємніший, ніж з FlixBus (чистіші сидіння, більше місця, приємніший сервіс).

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія