Історія з Tickets.ua: чому я більше не купуватиму тут авіаквитків

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

Як начитані мандрівники, блогери, тай взагалі активні люди, ми знаємо, що іноді купувати авіаквитки через посередників зручніше. Наприклад, буває, що посередник пропонує знижку на перший куплений через нього рейс, існує зручна програма лояльності або ж можна за один захІд купити квиток, що складається з різних сегментів у різних авіакомпаній. Замість ходити по сайтах і купувати по одному.

Організовуючи поїздку, я вирішила так і зробити, оскільки саме на сайті Tickets.ua випав зручний переліт з компанією LOT через Варшаву до Белграда. На сайті авіакомпанії ці квитки були дорожчі, тож я вирішила забронювати їх тут, тим більше, потрібно було зробити це через банківський переказ.

Все почалося чудово:

У квитку було вказано, що оплату потрібно зійснити протягом 12 годин, що ми й зробили в той же робочий день. Наступного дня я відправила чек на вказану пошту.

Звичайно, все відбувалось під вихідні, але, здається, у Wizz Air з цим проблем немає. І квитанцію вони просять не надсилати даремно, лише якщо виникне необхідність.

Ввечері компанія повідомила:

Пізніше у відповідь на мій чек компанія надіслала приємні слова, що квиток за даним тарифом уже не існує і кошти можна або повернути, або ми можемо доплатити і купити за вищим тарифом. Все б нічого, якби не короткий термін до вильоту і якби я бронювала собі. Про що я схвильовано повідомила у службу підтримки.

Через 4 години компанія відповіла:

І в мене, таки да, виникли додаткові питання! Тим не менше, компанія відмовилась надати мені авіаквитки, попри те що я оплатила їх вчасно і надіслала квитанцію.

Ось вона: (клікніть, щоб збільшити)

Я була змушена написати заяву на повернення коштів і закладати нові 8000 грн., щоб купити ці ж квитки в іншого оператора. До речі, ним виявився OneTwoTrip, які запропонували цей переліт дешевше на 250 грн.

Висновок: при купівлі авіаквитка дуже важливо бути впевненим, що ти його отримаєш, а також що зможеш без проблем змінити дані (проблема – не гроші, а час і нерви). Тому на майбутнє вирішила купувати будь-які квитки (як і завжди) через авіакомпанії напряму або – якщо вже дійсно треба – через оператора, оминаючи Tickets.ua.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія