З Ковеля запустять поїзд в Холм (Польща) з можливим продовженням до Любліна. Квитки від 130 грн.

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Поїзди

Вкінці травня або на початку червня за маршрутом Ковель-Ягодин-Холм запустять 2-вагонний поїзд, розрахований на 182 пасажири. Орієнтовний час в дорозі складе 2 години, ціна квитків – 130-150 грн., повідомляє ЦТС.

Рейковий автобус курсуватиме щодня, орієнтовний час відправлення з Ковеля – 11:50. Зупинки на проміжних зупинках не передбачені. Прикордонний контроль, як і в випадку з поїздом Київ-Перемишль, буде здійснюватися під час руху поїзда.

Повідомляється, що для уникнення випадків контрабанди, буде здійснюватися відеоспостереження за пасажирами. Виявлених контрабандистів погрожують висаджувати на пункті пропуску “Ягодин”. Відзначається, що для працівників митної та прикордонної служб на станції “Ковель” вже навіть обладнали три окремі кімнати.

В ОДА інформують, що в травні має відбутися нарада з представниками польської сторони, на якому будуть узгоджені всі питання, після чого залізничне сполучення між Ковелем та Холмом буде запущено. Також актуальною залишається задача продовження даного залізничного маршруту до Любліна.

Голова правління ПАТ УЗ Войцех Балчун заявляв, що використовуватися на маршруті буде рейкобус Pesa. “Це буде рейковий автобус моделі Pesa. Розраховуємо, що наші пасажири залишаться в подвійному виграші: в Холмі є зручна пересадка в такі міста як Варшава, Люблін, Замосць, Жешув. Тобто дістатися можна буде в усі куточки Польщі”, – заявив Балчун. Він також додав, що УЗ опрацьовує плани запуску потягу за маршрутом Львів-Краків. “Є всі шанси побачити його в графіку вже цього літа”, – прогнозував глава УЗ.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія