#курс_європа: наскільки важко полюбити Амстердам, що з літаками Boeing 737 Max, а також натхнення з Провансу та Пуерто-Ріко

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Курс - Європа

Для того, щоб не зациклюватися лише на одномоментних акціях і розпродажах, ми вводимо колонку #курс_європа, де розповідатимемо про цікаві події, корисні поради та про те, чим живуть країни Європи сьогодні. Це щотижнева добірка цікавих подій на ресурсах наших партнерів. 

Амстердам, я люблю тебя: История одной любви, семьи и бизнеса украинки в Голландии

Нидерланды — страна, которую или любишь, или ненавидишь, и твое отношение к ней будет тесно связано с принятием и гибкостью. Погода — дерьмо, просто или сразу смиришься, или будешь страдать. Я смирилась и даже нашла плюсы — всегда можно быть чуть более «плюс» к размеру, потому что на тебе несколько слоев одежды и пальто oversize с капюшоном. Верхней одежды без капюшона больше не существует, каблуков тоже. Безусловно, местные выезжают на велосипеде и на шпильках, но это, скорее, редкость, потому что тут наряжаются не для других, а для себя.

Більше >>>

Чужому научатися: тест про те, чи є у вас шанс на якісну освіту за кордоном

Досі вважаєте, що потрапити на навчання до найкращих європейських університетів складно і дорого? Що освіта – це справа лише школярів та студентів? Що українські університети стоять на місці? Platfor.ma та Програма ЄС Erasmus+ з цим не згодні! В межах проекту «Освіта на максималках» пропонуємо вам пройти тест і дізнатися більше про освітні можливості, які вже вас зачекалися.

Більше >>>

Життєдайний відпочинок: як правильно “вимикати” мозок

Прокрастинація – це стан, коли ми не втомлюємося, але займаємося зовсім іншими справами, не беремося за завдання, які потрібно виконати вже. Основою для неї є вже сформовані звички. Звички – це міцні нейромережі у головному мозку. Так мозок не потребує багато ресурсів, щоб запустити вже відомий процес, тож обирає саме цю, звичну для нас діяльність на противагу монотонній, незнайомій чи надто складній роботі.

Більше >>>

Крушения Boeing 737 Max унесли 346 жизней. Компания аутсорсила ПО для самолетов у индийцев по $9 в час

В октябре 2018 года вскоре после взлета разбился самолет индонезийской бюджетной авиакомпании Lion Air. 10 марта 2019 года также вскоре после вылета из аэропорта Аддис-Абебы рухнул самолет авиакомпании Ethiopian Airlines. В обоих случаях крушение потерпел Boeing 737 Max 8. В результате погибли 346 человек. Как компания, славящаяся скрупулезным подходом к созданию своих продуктов, могла допустить столь вопиющую халтуру, приведшую к кровавым последствиям? По мнению инженеров-старожилов Boeing, всему виной стремление Boeing снизить расходы: компания передала работу низкооплачиваемым аутсорсерам из Индии и других стран, которые не могли похвастаться глубокой экспертизой в авиастроительной области.

Більше >>>

Мой Прованс. Все о нашем туре

С Провансом у меня свои, очень давние романтические отношения. Еще когда в 2004 году мой друг показал мне книжку Питера Мейла «Год в Провансе». Потом я сначала прочитала, а после посмотрела фильм «Хороший год» (первоначальный сценарий, кстати, нехило так отличается от того, что мы видим на экране, так что читайте). И пропала навсегда. Если меня разбудить среди ночи в бодуне и с температурой под 40, я все равно расскажу, что хочу жить в Провансе. Трезвая и в памяти я скажу тоже самое. С моим стажем путешествия 70+ стран, я убеждена, что не места лучше на Земле.

Більше >>>

…і трохи про Пуерто-Ріко від Ігоря Шаверського

Коломбо Хриштофорович приплив сюди десь через рік після відкриття Америки.
Рай довжиною в декілька десятків кілометрів. Розкішні пальми. Зашугані індійці-таіноси. Та одна з найбільших у світі натуральних гаваней. Середній пуерторіканець рівно в 10 разів (з вікіпедії) багатший за українця та десь настільки ж (з вигляду) щасливіший. Незнайомі люди при зустрічі цілують тебе в щоку, а під час діалогу міцно тримають твою руку. Коли тут сонячно — ти готовий ризикнути всім, щоб постояти на палубі хоча б ще одну хвилину. Коли тут буря — сльозу пускає навіть капітан. Якщо зовсім коротко: “ВАСЯ ТРЕБА ЇХАТИ”.

Більше >>>

Усі підбірки #курс_європа – тут.


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія