#курс_європа: наскільки важко полюбити Амстердам, що з літаками Boeing 737 Max, а також натхнення з Провансу та Пуерто-Ріко

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Курс - Європа

Для того, щоб не зациклюватися лише на одномоментних акціях і розпродажах, ми вводимо колонку #курс_європа, де розповідатимемо про цікаві події, корисні поради та про те, чим живуть країни Європи сьогодні. Це щотижнева добірка цікавих подій на ресурсах наших партнерів. 

Амстердам, я люблю тебя: История одной любви, семьи и бизнеса украинки в Голландии

Нидерланды — страна, которую или любишь, или ненавидишь, и твое отношение к ней будет тесно связано с принятием и гибкостью. Погода — дерьмо, просто или сразу смиришься, или будешь страдать. Я смирилась и даже нашла плюсы — всегда можно быть чуть более «плюс» к размеру, потому что на тебе несколько слоев одежды и пальто oversize с капюшоном. Верхней одежды без капюшона больше не существует, каблуков тоже. Безусловно, местные выезжают на велосипеде и на шпильках, но это, скорее, редкость, потому что тут наряжаются не для других, а для себя.

Більше >>>

Чужому научатися: тест про те, чи є у вас шанс на якісну освіту за кордоном

Досі вважаєте, що потрапити на навчання до найкращих європейських університетів складно і дорого? Що освіта – це справа лише школярів та студентів? Що українські університети стоять на місці? Platfor.ma та Програма ЄС Erasmus+ з цим не згодні! В межах проекту «Освіта на максималках» пропонуємо вам пройти тест і дізнатися більше про освітні можливості, які вже вас зачекалися.

Більше >>>

Життєдайний відпочинок: як правильно “вимикати” мозок

Прокрастинація – це стан, коли ми не втомлюємося, але займаємося зовсім іншими справами, не беремося за завдання, які потрібно виконати вже. Основою для неї є вже сформовані звички. Звички – це міцні нейромережі у головному мозку. Так мозок не потребує багато ресурсів, щоб запустити вже відомий процес, тож обирає саме цю, звичну для нас діяльність на противагу монотонній, незнайомій чи надто складній роботі.

Більше >>>

Крушения Boeing 737 Max унесли 346 жизней. Компания аутсорсила ПО для самолетов у индийцев по $9 в час

В октябре 2018 года вскоре после взлета разбился самолет индонезийской бюджетной авиакомпании Lion Air. 10 марта 2019 года также вскоре после вылета из аэропорта Аддис-Абебы рухнул самолет авиакомпании Ethiopian Airlines. В обоих случаях крушение потерпел Boeing 737 Max 8. В результате погибли 346 человек. Как компания, славящаяся скрупулезным подходом к созданию своих продуктов, могла допустить столь вопиющую халтуру, приведшую к кровавым последствиям? По мнению инженеров-старожилов Boeing, всему виной стремление Boeing снизить расходы: компания передала работу низкооплачиваемым аутсорсерам из Индии и других стран, которые не могли похвастаться глубокой экспертизой в авиастроительной области.

Більше >>>

Мой Прованс. Все о нашем туре

С Провансом у меня свои, очень давние романтические отношения. Еще когда в 2004 году мой друг показал мне книжку Питера Мейла «Год в Провансе». Потом я сначала прочитала, а после посмотрела фильм «Хороший год» (первоначальный сценарий, кстати, нехило так отличается от того, что мы видим на экране, так что читайте). И пропала навсегда. Если меня разбудить среди ночи в бодуне и с температурой под 40, я все равно расскажу, что хочу жить в Провансе. Трезвая и в памяти я скажу тоже самое. С моим стажем путешествия 70+ стран, я убеждена, что не места лучше на Земле.

Більше >>>

…і трохи про Пуерто-Ріко від Ігоря Шаверського

Коломбо Хриштофорович приплив сюди десь через рік після відкриття Америки.
Рай довжиною в декілька десятків кілометрів. Розкішні пальми. Зашугані індійці-таіноси. Та одна з найбільших у світі натуральних гаваней. Середній пуерторіканець рівно в 10 разів (з вікіпедії) багатший за українця та десь настільки ж (з вигляду) щасливіший. Незнайомі люди при зустрічі цілують тебе в щоку, а під час діалогу міцно тримають твою руку. Коли тут сонячно — ти готовий ризикнути всім, щоб постояти на палубі хоча б ще одну хвилину. Коли тут буря — сльозу пускає навіть капітан. Якщо зовсім коротко: “ВАСЯ ТРЕБА ЇХАТИ”.

Більше >>>

Усі підбірки #курс_європа – тут.


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія