#курс_європа: добірка статей про концерт в Музеї авіації, як податися на стажування до Німеччини та орендувати житло, а також чому Польща – наша

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Курс - Європа

Для того, щоб не зациклюватися лише на одномоментних акціях і розпродажах, ми вводимо колонку #курс_європа, де розповідатимемо про цікаві події, корисні поради та про те, чим живуть країни Європи сьогодні. Це щотижнева добірка цікавих подій на ресурсах наших партнерів. 

Проект Cercle організує вечірку в Музеї авіації у Києві

1 липня у Державному музеї авіації відбудеться техновечірка від проекту електронної музики Cercle. У Державному музеї авіації, поряд з аеропортом Жуляни, сет відіграє нідерландський музикант і продюсер Реньє Зоннефельд. Організатори знімають і транслюють діджей-сети і живі виступи на Facebook. Вони запрошують «приголомшливих артистів» виступати в незвичайних локаціях, наприклад, безлюдному острові Ес-Верда на схід від Ібіци або гірській вершині на кордоні Франції та Іспанії.

Більше…

Личный опыт: аспирантура по DAAD в Германии

Немецкая программа академических обменов DAAD – хорошая возможность для всех, кто хочет поучиться за границей. Я подавала документы на программу для молодых ученых на 6 месяцев. Первоочередной задачей было найти профессора в Германии, с которым ты захочешь работать и который согласится быть твоим супервайзером. Наверное, мне невероятно повезло. Я написала email профессору из города Кайзерслаутерна и на следующий день пришел простой и прекрасный ответ: «Да».

Більше…

Скільки українців відпочивають за кордоном під час відпустки – дослідження

У середньому під час відпустки українці витрачають 11 тисяч гривень на одну людину, водночас лише 8% подорожують наодинці. Згідно з дослідженням, 48% українців відпочивають не більше як сім днів поспіль, а 4% витрачають на відпустку більше ніж два тижні. Під час відпустки 60% українців готові працювати. Раз на рік відпочивають 45% опитаних, 27% відпочивають двічі на рік і 9% їздять у відпустку кілька разів на рік.

Більше…

Стажировка в Германии: как снять жилье на короткий срок

Дешевле всего арендовать комнату в студенческом общежитии или снять комнату в студенческой коммуналке (Wohngemeinschaft, или WG). Цены на такие комнаты колеблются в пределах 200-500 евро в зависимости от региона и города. Интернет и телефон придется оплачивать дополнительно, но при аренде комнаты в коммуналке эти услуги обходятся дешевле, поскольку их стоимость разбрасывают на всех жильцов. В государственных студенческих общежитиях пользование интернетом и вовсе бесплатное.

Більше…

Польща наша: як масовий приїзд українців змінив сусідню країну

Якщо в 2015-2016 роках правляча партія “Право і справедливість” говорила про українців як про біженців, яким Польща надає допомогу, то тепер влада називає їх робітниками і високо оцінює їхній внесок у податкову і пенсійну системи країни. Середньостатистичний український мігрант сьогодні – це чоловік 25-34 років, з вищою або незакінченою вищою освітою, який приїхав з невеликого міста в центрі або на заході країни; він живе в столичному Мазовецькому, Малопольському або Нижньосілезькому воєводстві й працює в сільському господарстві, на підприємстві або на будівництві. Заробляє він стільки ж, скільки й поляки на аналогічній посаді – 650-800 доларів “чистими”, а почасти й більше. Якусь суму він пересилає родині, але значну частину витрачає на місці – сумарно це дає мільярди, за які й бореться польський бізнес.

Більше…


Більше про акції авіакомпаній:

Подорожуйте за бонуси, а не за гроші!

- Готелі з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined

- Якщо ви хотіли б забронювати комфортну квартиру, використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 54€ на перше бронювання.

- Щоб пересуватися містом зручно, отримайте 60 грн. на свою першу поїздку на таксі Bolt

- Не хочете турбуватися про побут у самостійній поїздці? Придбайте пакетний тур онлайн за допомогою сервісу misto.travel: порівняння цін та умов відпочинку + доступна ціна з кешбеком!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія