Розпродаж від FlixBus: ціни на квитки з/до Словенії від 4,99€

Posted on Posted in FlixBus, Акції, розпродажі, новини

Німецький перевізник FlixBus проводить розпродаж на квитки з/до Словенії, ціни стартують від 4.99€ в один бік. Розпродаж триває до 26 квітня на подорожі до 27 червня,  бронювання  можна здійснити на сайті перевізника або через мобільний додаток (завантажити)

Приклади напрямків:

Нюрнберг – Любляна (4,99€)

Цюріх – Любляна (4,99€)

Приклад бронювання з мобільного додатку:

FlixBus - німецький лоукостер серед автобусних перевізників, мережа напрямків якого покриває цілу Європу. 13 лютого 2013 року перші маршрути перевізник запустив у Німеччині. Через кілька років FlixBus обєднався з мережею автобусів далекого сполучення MeinFernBus, а нещодавно викупив і бюджетну лінію автобусів Megabus. В Україні FlixBus співпрацює з перевізником LeoExpress на партнерських засадах.

За знижками від лоукостера FlixBus слідкуйте на нашому сайті за відповідним тегом.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія