Київ-Берлін за 17€ автобусом (до кінця березня)

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

Автобусний перевізник Ecolines запустив ще одну акцію, знизивши ціну на проїзд з Вільнюса до Європи. Раніше ми писали про знижку на напрямку Київ-Вільнюс (від 8 євро за квиток в одну сторону). Тепер до цього переліку додалися такі напрямки:

  • Вільнюс/Каунас – Берлін за 9 євро
  • Вільнюс/Каунас – Гамбург за 19 євро
  • Вільнюс/Каунас – Бремен за 19 євро
  • Вільнюс/Каунас – Ганновер за 19 євро

Користуючись цими акціями, ми склали маршрут з Києва в Берлін. Варіант підійде тим, хто хоче зекономити і має час на довгий переїзд.

До речі, акція триває до 5 лютого, тож поспішіть скористатись.

Квиток Київ-Вільнюс за 8 євро на 26 березня

kyjiv-vilnyus

Автобус Вільнюс-Берлін за 9 євро на 27 березня

vilnyus-berlin

Перейти на сайт Ecolines >>>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія