150 грн. на роумінг від Київстар: акція спільно з пошуком готелів Booking!

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів, Секрети мандрівника

Український оператор мобільного зв’язку напередодні сезону відпусток влаштував акцію, за умовами якої абоненти передплаченого звязку отримають 150 грн. на рахунок в роумінгу, а контрактні абоненти – 30 хв. у тому ж роумінгу. Для цього потрібно забронювати готель на сайті hotels.kyivstar.ua, вказавши номер свого телефону. Бонуси нарахують вам за добу до заїзду в заброньований вами готель. Термін їх дії – 30 днів.

Бонусні нарахування у випадку передплаченого звязку можна використати на СМС, мобільний інтернет та розмови. Залишок можна перевірити за номером *106*1*3#.

Більше інформації – на сайті акції.

Можливо, вам будуть цікаві й інші варіанти від пошукової системи готелів booking.com: Booking.com повертає 10% за кожне бронювання

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія