Київ-Франкфурт(місто)-Київ за 85 євро у березні

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Побувати у Франкфурті-на-Майні в березні можна, скориставшись нашим бюджетним маршрутом та послугами Wizzair. Дати, які ми обрали, не кінцеві – компанія пропонує дешеві квитки на весь лютий та березень. 

Маршрут Київ-Будапешт-Франкфурт(місто)-Будапешт-Київ
Тривалість 11-14 березня (4 дні)
Вартість 85 євро
Перевізники Wizzair

Як не сумно це визнавати, але саме Будапешт є один з найближчих бюджетних аеропортів компанії Wizzair. Киянам зручно літати саме сюди. У вартість квитків включена мала ручна поклажа. Перевірити розмір можна буде в аеропорту, але ми радимо виміряти все лінійкою й дома. Ціни в табличці – з урахуванням знижки WDC. Сама знижка для вас та одного попутника коштує 749 гривень на рік. Якщо заплануєте хоча б дві подорожі – окупите свої витрати вже на другій.

Дата Маршрут Перевізник Вартість
11 березня Київ-Будапешт Wizzair 21,66 євро
11 березня Будапешт-Франкфурт Wizzair 9,84 євро
14 березня Франкфурт-Будапешт Wizzair 9,84 євро
14 березня Будапешт-Київ Wizzair 25,21 євро

1. Київ-Будапешт.

Придбати квиток можна на сайті Wizzair:

2

2. Будапешт-Франкфурт.

За квитком знову ж таки йдемо до Wizzair. До речі, щоб оплатити квитки гривнями та не втрачати грошей на різниці курсів, обирайте відповідну валюту та оплату банківським переказом.

 3

Аеропорт Франкфурт-Хан, куди прибувають літаки Wizzair, знаходиться на значній відстані від міста. Найдешевше добратися в центр Франкфурта автобусом. Вартість квитка – 14 євро в один бік. Інформація та розклад є за посиланням.

А ось приклад дешевого житла у Франкфурті:

4

3. Франкфурт-Будапешт-Київ.

Подорож додому аналогічна пунктам 1 та 2 у зворотньому порядку.

Плануйте подорожі та втілюйте плани в життя, а якщо вам складно розібратися в тонкощах створення бюджетних поїздок, звертайтеся до нас.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія