Leo Express: зі Львова до Праги за 29€ у дві сторони! Акція до Дня закоханих

Posted on Posted in Leo Express, Акції до Дня Валентина

Чеський перевізник Leo Express з нагоди Дня закоханих влаштував акцію “2 квитки за ціною 1”. Подорожуючи за напрямками зі Львова до Праги або всередині Європи заплатимо всього за 1 квиток при подорожі вдвох.

Акція триває до 30 січня. Дешево подорожувати можна аж до кінця березня 2020 року. 

Бронювання двох квитків зі Львова до Праги і назад:

До Праги їдемо автобусом до Богуміна і пересідаємо на поїзд. З Праги до Львова їдемо до Кошице залізницею, а там пересідаємо на автобус до Львова.

Перейти та придбати квитки >>>

Напрямки:

З України автобуси Leo Express курсують зі Львова, Мукачева, Ужгорода та Стрия.

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія