Leo Express: нове залізничне сполучення Краків-Прага! Ціни на квитки – від 10€!

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини

За інформацією перевізника, 20 липня чеський перевізник Leo Express відкриває нове залізничне сполучення Краків-Прага та Прага-Краків. Ціни на квитки обіцяють від 4,9 євро в одну сторону. Продаж квитків на цей напрямок розпочався сьогодні, проте акційних цін поки що немає. Найнижчі ціни на цей напрямок – 10 євро в одну сторону. 

Поїзд курсуватиме двічі на тиждень: з Кракова до Праги – щопонеділка та щосуботи, з Праги до Кракова – щонеділі та щоп’ятниці. Повний маршрут можна переглянути тут >>>

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія