Leo Express: нове залізничне сполучення Краків-Прага! Ціни на квитки – від 10€!

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини

За інформацією перевізника, 20 липня чеський перевізник Leo Express відкриває нове залізничне сполучення Краків-Прага та Прага-Краків. Ціни на квитки обіцяють від 4,9 євро в одну сторону. Продаж квитків на цей напрямок розпочався сьогодні, проте акційних цін поки що немає. Найнижчі ціни на цей напрямок – 10 євро в одну сторону. 

Поїзд курсуватиме двічі на тиждень: з Кракова до Праги – щопонеділка та щосуботи, з Праги до Кракова – щонеділі та щоп’ятниці. Повний маршрут можна переглянути тут >>>

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Напрямки Leo Express з України:

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія