Leo Express: промокод на знижку на маршруті Львів-Острава!

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів
Leo Express: промокод на знижку на маршруті Львів-Острава!

Leo Express спеціально для нашого сайту випустив промокод на маршруті Львів-Острава. Ви можете скористатися знижкою на поїздки до 30 червня зі Львова до Острави чи назад. Якщо вам потрібен квиток зі Львова до Праги, ви можете придбати цей квиток зі знижкою, розбивши його на 2 сегменти: Львів-Острава і Острава-Прага.

Промокод: LEO1001idea

Код діє з 11 по 30 червня в економ-класі автобуса.

Приклад бронювання маршруту Львів-Прага:

Обравши 2 сегменти подорожі, при введенні промокоду у відповідне поле внизу кошика знижка застосується лише до напрямку Львів-Острава. Зверніть увагу, що в Остраві вам слід пересісти з автобуса Leo Express на поїзд Leo Express.

Приклад бронювання Львів-Острава-Львів:

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія