Leo Express: знижка 19,18% на всі рейси LE, LEB, LEM [23-25 жовтня]

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини, Ідеї маршрутів

З 23 по 25 жовтня Leo Express проводить розпродаж квитків з нагоди 100-річчя утворення Чехословацької республіки. Знижка у розмірі 19,18% розповсюджується на всі рейси LE, LEB, LEM на подорожі з 28 жовтня по 30 листопада.

Позначку рейсу можна знайти, відкривши деталі сполучення:

Нагадуємо, недавно Leo Express відкрив продаж квитків на зимовий сезон. Ціна стартує від 3,6 євро на маршруті Краків-Львів. Є дешеві напрямки зі Львова до Богуміна та Острави.

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія