LeoExpress: Львів-Краків 9,5€, Катовіце-Відень 6,1€! Знижка 30% на подорожі зі Львова та інших міст!

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини

Чеський автобусний та залізничний перевізник Leo Express випустив новий промокод на знижку 30% на квитки зі Львова! За таких обставин можемо у квітні-червні дістатися до Кракова за 9,5€, а до Відня – за 22,7€!

Акція триває: до 15 квітня

Подорожуємо: з 10 квітня по 30 червня

Промокод: LEO30

Кожен квиток потрібно купувати окремо, щоб знижка діяла на кожну окрему пропозицію. Нижче наводимо акційні напрямки, а поки що зразки бронювання:

На напрямок Львів-Катовіце акція не розповсюджується, але якщо придбати 2 квитки Львів-Катовіце (16,1 євро) + Катовіце-Відень (акційна ціна 6,1 євро), то з пересадкою доїдемо до Відня за 22,7 євро.

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Перелік акційних напрямків LeoExpress:

  • Львів – Краків – Катовіце – Богумін – Острава
  • Варшава – Катовіце – Острава – Брно – Відень
  • Краків – Краків Аеропорт – Попрад – Кошице
  • Острава – Рибник – аеропорт Катовіце
  • Прага – Брно – Братислава – Будапешт
  • Прага – Дрезден
  • Прага – Лінц – Зальцбург
  • Прага – Острава – Богумін – Катовіце – Краків
Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як LeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія