Літаємо з перебоями: історії Ernest Airlines, Bravo та Yanair, які не злетіли

Posted on Posted in Bravo, Ernest Airlines, Yanair, Акції, розпродажі, новини

Ernest Airlines

Два рейси лоукостера Ернест були скасовані з аеропорту Львова 24 червня. Причиною стала технічна несправність повітряного судна, яким пасажири мали летіти до Неаполя і Мілана, повідомляє ЦТС.

Як повідомили у львівському аеропорту, звідти не змогли вчасно вилетіти за вказаним напрямком 250 чоловік – 150 в Неаполь і 100 в Мілан. Крім того, в скрутному становищі опинилися пасажири, які очікували вильоту до Львова з Мілана.

В аеропорту Львів стверджують, що надали людям їжу і розселили більшу частину з них в готелі. Ті пасажири, у яких були термінові справи, купили квитки на рейси інших авіакомпаній і тепер повинні отримати компенсацію безпосередньо від перевізника.

“Також Ernest обіцяв запропонувати альтернативні варіанти для пасажирів на їх рейсі з/до Мілана (Мальпенса) в понеділок і на рейсах авіакомпанії МАУ. В авіакомпанії запевнили, що проблем з іншими рейсами перевізника не повинно бути”, – наголошується в повідомленні аеропорту.

Разом з тим, про пасажирів, які не змогли відлетіти з Мілана, відомо менше. Як повідомили у львівському аеропорту, італійська сторона надала їм проживання в готелі.

На онлайн-табло аеропорту Львів вчорашні рейси Ernest в і з Неаполя і Мілана (Бергамо) значаться як скасовані.

Bravo Airways

Подібні позаштатні ситуації відбуваються з рейсами авіакомпаній, що літають з України, в цей літній сезон досить часто. Наприклад, в Bravo Airways на один день скасували рейси в Люблін з Києва і Херсона і назад “в зв’язку з непередбаченими обставинами і змінами сітки розкладу”.

YanAir

А в суботу з Одеси не вилетів рейс YanAir до Барселони. Через несправність літак приземлився в аеропорту вильоту через деякий час після зльоту.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія