Літаємо з перебоями: історії Ernest Airlines, Bravo та Yanair, які не злетіли

Posted on Posted in Bravo, Ernest Airlines, Yanair, Акції, розпродажі, новини

Ernest Airlines

Два рейси лоукостера Ернест були скасовані з аеропорту Львова 24 червня. Причиною стала технічна несправність повітряного судна, яким пасажири мали летіти до Неаполя і Мілана, повідомляє ЦТС.

Як повідомили у львівському аеропорту, звідти не змогли вчасно вилетіти за вказаним напрямком 250 чоловік – 150 в Неаполь і 100 в Мілан. Крім того, в скрутному становищі опинилися пасажири, які очікували вильоту до Львова з Мілана.

В аеропорту Львів стверджують, що надали людям їжу і розселили більшу частину з них в готелі. Ті пасажири, у яких були термінові справи, купили квитки на рейси інших авіакомпаній і тепер повинні отримати компенсацію безпосередньо від перевізника.

“Також Ernest обіцяв запропонувати альтернативні варіанти для пасажирів на їх рейсі з/до Мілана (Мальпенса) в понеділок і на рейсах авіакомпанії МАУ. В авіакомпанії запевнили, що проблем з іншими рейсами перевізника не повинно бути”, – наголошується в повідомленні аеропорту.

Разом з тим, про пасажирів, які не змогли відлетіти з Мілана, відомо менше. Як повідомили у львівському аеропорту, італійська сторона надала їм проживання в готелі.

На онлайн-табло аеропорту Львів вчорашні рейси Ernest в і з Неаполя і Мілана (Бергамо) значаться як скасовані.

Bravo Airways

Подібні позаштатні ситуації відбуваються з рейсами авіакомпаній, що літають з України, в цей літній сезон досить часто. Наприклад, в Bravo Airways на один день скасували рейси в Люблін з Києва і Херсона і назад “в зв’язку з непередбаченими обставинами і змінами сітки розкладу”.

YanAir

А в суботу з Одеси не вилетів рейс YanAir до Барселони. Через несправність літак приземлився в аеропорту вильоту через деякий час після зльоту.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія