Польська авіакомпанія LOT літатиме з Жулян (Київ)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Авіакомпанія LOT відкриє щоденні рейси з Варшави до київського аеропорту Жуляни, повідомляє avianews.com з посиланням на прес-службу Жулян. Детальну інформацію про графік польотів на прес-конференції 1 грудня повідомить керівництво LOT і Жулян. На даний момент нові рейси не внесені до системи бронювання.

Зараз польський авіаперевізник літає з Варшави тільки в аеропорт Бориспіль і не має договорів з українськими авіакомпаніями про спільну експлуатацію рейсів. Поки невідомо, чи йде мова про відкриття додаткових рейсів в Жуляни, чи PLL LOT припинить польоти в Бориспіль і повністю перенесе свою діяльність в інший столичний аеропорт.

Нагадаємо, в березні 2016 року між Польщею і Україною був введений режим відкритого неба, оскільки були зняті всі обмеження на польоти між країнами.

Про всі авіаперельоти через Польщу або до Польщі слідкуйте за відповідним тегом.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія