Львів-Берлін (через Краків та Дортмунд): 47 євро в дві сторони!

Posted on Posted in Ідеї маршрутів
berlin-1

На початок весни пропонуємо автобусно-літакову подорож за маршрутом Львів-Берлін та Берлін-Львів. Така подорож принесе вам нові враження та відчуття, тож сміливіше пірнайте в пригоду! 

Маршрут Львів-Краків-Дортмунд-Берлін-Дортмунд-Краків-Львів
Тривалість 1-8 березня (8 днів)
Вартість 47 євро
Перевізники Ecolines, Ryanair, Megabus

Отже, які поради може дати вам 1001idea? Щодо Кракова, то в нас є стаття з детальними рекомендаціями. В Дортмунді вас чекає прекрасний парк Вестфален, проте на початку березня він може вразити не так, як, скажімо, у травні. Взагалі, Дортмунд — колишнє індустріальне місто і тут лишилось багато обє’ктів, які нагадують про це (чудові місцини для незвичайних фотосесії). Центр Дортмунда старовинним не назвеш, адже населений пункт було практично повністю зруйновано під час війни. Тут є багато сучасних будівель та споруд у стилі модерн та кілька прекрасних церков. В місті також збереглися старі маєтки та замок Бодельшвінг.

Подорож Львів-Берлін включає відвідини міста Дортмунд та замку Бодельшвінг.
Фото Dieter Menne

Ну і Берлін. Про це енергійне та сповнене руху місто ви певно й нам можете щось розповісти, тож ми не будемо лізти з порадами, а розповімо про сам маршрут Львів-Берлін та Берлін-Львів 🙂

Дата Маршрут Перевізник Вартість
1 березня Львів-Краків Ecolines 4,5 євро
2 березня Краків-Дортмунд Ryanair 11 євро
4 березня Дортмунд-Берлін Megabus 8 євро
7 березня Берлін-Дортмунд Megabus 8 євро
7 березня Дортмунд-Краків Ryanair 11 євро
8 березня Краків-Львів Ecolines 4,5 євро

1. Львів-Краків-Львів.

Квиток за 120 гривень до Кракова і за стільки ж назад — це акція від автобусного перевізника Ecolines. Приклад бронювання:

Львів-Берлін (через Краків)

На маршруті Львів-Берлін передбачено 1 ніч та частину дня у Кракові. У зворотньому напрямку (Берлін-Львів) майже так само. Скористайтеся цим часом, щоб погуляти симпатичними й затишними вулицями та відвідати хоча б одне цікаве місце у Кракові.

Огляньте базиліку святої Марії у Кракові (маршрут Львів-Берлін)
Базиліка святої Марії

2. Краків-Дортмунд-Краків.

Купуємо квитки на сайті Ryanair:

Львів-Берлін (через Дортмунд)

З аеропорту Дортмунда до кінцевої станції метро курсує автобус, вартість квитка на який — 2,3 євро в один бік. В Дортмунді потрібно буде заночувати 1 ніч (в день прильоту) і у вас буде цілий день на знайомство з містом. Увечері 4 березня — посадка на нічний автобусний рейс до Берліна (на ночівлі економимо).

3. Дортмунд-Берлін-Дортмунд.

Квитки купуємо на сайті Megabus:

Заключний відрізок маршруту Львів-Берлін

В Берліні ви матимете 2 повних дні та 2 ночі. Потім — маршрут у зворотньому порядку (з ночівлею в Кракові, про яку ми вже згадували). На звороті стиковки всюди короткі, тож часу на прогулянки вже не буде. У Львів ви прибудете 8 березня о 15-35.

Як бачите, подорож Львів-Берлін та Берлін-Львів зовсім не складна. Поспішайте придбати квитки та вирушайте в дорогу!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!