Львів-Берлін (через Краків та Дортмунд): 47 євро в дві сторони!

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

На початок весни пропонуємо автобусно-літакову подорож за маршрутом Львів-Берлін та Берлін-Львів. Така подорож принесе вам нові враження та відчуття, тож сміливіше пірнайте в пригоду! 

Маршрут Львів-Краків-Дортмунд-Берлін-Дортмунд-Краків-Львів
Тривалість 1-8 березня (8 днів)
Вартість 47 євро
Перевізники Ecolines, Ryanair, Megabus

Отже, які поради може дати вам 1001idea? Щодо Кракова, то в нас є стаття з детальними рекомендаціями. В Дортмунді вас чекає прекрасний парк Вестфален, проте на початку березня він може вразити не так, як, скажімо, у травні. Взагалі, Дортмунд — колишнє індустріальне місто і тут лишилось багато обє’ктів, які нагадують про це (чудові місцини для незвичайних фотосесії). Центр Дортмунда старовинним не назвеш, адже населений пункт було практично повністю зруйновано під час війни. Тут є багато сучасних будівель та споруд у стилі модерн та кілька прекрасних церков. В місті також збереглися старі маєтки та замок Бодельшвінг.

Подорож Львів-Берлін включає відвідини міста Дортмунд та замку Бодельшвінг.
Фото Dieter Menne

Ну і Берлін. Про це енергійне та сповнене руху місто ви певно й нам можете щось розповісти, тож ми не будемо лізти з порадами, а розповімо про сам маршрут Львів-Берлін та Берлін-Львів 🙂

Дата Маршрут Перевізник Вартість
1 березня Львів-Краків Ecolines 4,5 євро
2 березня Краків-Дортмунд Ryanair 11 євро
4 березня Дортмунд-Берлін Megabus 8 євро
7 березня Берлін-Дортмунд Megabus 8 євро
7 березня Дортмунд-Краків Ryanair 11 євро
8 березня Краків-Львів Ecolines 4,5 євро

1. Львів-Краків-Львів.

Квиток за 120 гривень до Кракова і за стільки ж назад — це акція від автобусного перевізника Ecolines. Приклад бронювання:

Львів-Берлін (через Краків)

На маршруті Львів-Берлін передбачено 1 ніч та частину дня у Кракові. У зворотньому напрямку (Берлін-Львів) майже так само. Скористайтеся цим часом, щоб погуляти симпатичними й затишними вулицями та відвідати хоча б одне цікаве місце у Кракові.

Огляньте базиліку святої Марії у Кракові (маршрут Львів-Берлін)
Базиліка святої Марії

2. Краків-Дортмунд-Краків.

Купуємо квитки на сайті Ryanair:

Львів-Берлін (через Дортмунд)

З аеропорту Дортмунда до кінцевої станції метро курсує автобус, вартість квитка на який — 2,3 євро в один бік. В Дортмунді потрібно буде заночувати 1 ніч (в день прильоту) і у вас буде цілий день на знайомство з містом. Увечері 4 березня — посадка на нічний автобусний рейс до Берліна (на ночівлі економимо).

3. Дортмунд-Берлін-Дортмунд.

Квитки купуємо на сайті Megabus:

Заключний відрізок маршруту Львів-Берлін

В Берліні ви матимете 2 повних дні та 2 ночі. Потім — маршрут у зворотньому порядку (з ночівлею в Кракові, про яку ми вже згадували). На звороті стиковки всюди короткі, тож часу на прогулянки вже не буде. У Львів ви прибудете 8 березня о 15-35.

Як бачите, подорож Львів-Берлін та Берлін-Львів зовсім не складна. Поспішайте придбати квитки та вирушайте в дорогу!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія