Львів-Краків, Львів-Відень по 4,8€ в грудні! [LeoExpress]

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини

Чеський перевізник Leo Express додав дешевих квитків на напрямки з України до кінця жовтня. Найнижчі ціни ми знайшли на рейси зі Львова до Кракова та Відня від 29 вересня до 9 грудня 2017 року.

Нагадаємо, що Leo Express курсує з України автобусами. На проміжних станціях пасажири можуть пересідати на інший автобус або залізницю Leo Express (час очікування – до 10 хв.)

Ознайомтеся з нашим досвідом поїздки разом з Leo Express зі Львова до Праги.

Автобус зі Львова до Відня і назад за 9,6 євро

leo-lviv-wien-5-euro

Дешеві готелі у Відні >>>

Автобус зі Львова до Кракова і назад за 9,6 євро

leo-lviv-krakiv-5-euro

Дешеві готелі в Кракові >>>

Перейти на сайт Leo Express >>>

LEO Express - чеський приватний перевізник. Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині.

Напрямки Leo Express з України:

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія