Львів-Краків – за 8€, Львів-Прага – за 14,5€ з особи (Leo Express) [до кінця липня]

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Нам залишився всього тиждень до серпня, тож саме час нагадати про закінчення акції 1+1 від Leo Express – чеського автобусного та залізничного перевізника. За умовами акції, ви можете придбати другий квиток на нові напрямки безкоштовно. В акції беруть участь напрямки зі Львова до Польщі та Чехії.

lviv krakiv
Зі Львова до Кракова за 16,25 євро на двох
lviv praha
Зі Львова до Праги за 29 євро на двох

Перейти на сторінку Leo Express >>>

Нагадаємо, що Leo Express розвиває свою мережу, співпрацюючи з іншими лоукост-перевізниками, як-от FlixBus чи PolskiBus.

karrta

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія