Поїзд Львів-Люблін можуть запустити в червні

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Поїзди

В УЗ розповіли, як буде організовано рух нового потягу в Польщі. Поїзд Львів-Люблін може бути запущений в червні поточного року, пише ЦТС. Залізничні перевезення пасажирів за маршрутом Львів-Люблін планують організувати з пересадкою в польському Холмі, як і Здолбунівський потяг.

Раніше розглядали 3 можливі варіанти запуску залізничного сполучення зі Львова до Любліна: перший – з пересадкою пасажирів з вагонів українського поїзда в польський поїзд, другий – використання вагонів з автоматичною зміною ширини колії, третій – будівництво нових шляхів. Як заявив в грудні минулого року міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик, перший варіант є найбільш імовірним. “Думаю, що цей потяг може бути вже в розкладі з червня 2019 року або найпізніше – взимку”, – додав Адамчик.

Рішення почати розробляти новий залізничний маршрут між країнами було прийнято на рівні міністрів інфраструктури України та Польщі влітку минулого року.

Нагадаємо, що недавно лоукостер Wizz Air оголосив про відновлення авіамаршруту Київ-Люблін. Польоти відновлять з 30 червня.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія