Львів-Париж-Львів+Варшава, Прага, Брюссель, Кельн [107 євро на транспорт та трансфери!!!]

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Ще й весна толком не розпочалася, а ми вже пропонуємо вам маршрути на осінь. А все чому? Бо раннє бронювання головна зброя любителів дешевих мандрів. Тож беріть на олівець цю поїздку Львів-Париж та плануйте свою романтичну осінь у Європі.

Маршрут Львів-Варшава-Прага-Париж-Брюссель-Кельн-Варшава-Львів
Тривалість 4-16 вересня (13 днів)
Вартість 107,5 євро
Перевізники Автобуси України та Польщі, Polskibus, Easyjet, Megabus, Ryanair

Цей маршрут Львів-Париж-Львів такий довжелезний, що у вас вистачить вражень на всю осінь! Будьте уважні: дати на скрінах не відповідають датам у таблиці, оскільки більшість перевізників ще продають квитки на вересень 2016. Усі дати “припасовані” до перельотів Прага-Париж та Кельн-Варшава.

Дата Маршрут Перевізник Ціна
4 вересня Львів-Варшава Автобуси України та Польщі, Polskibus 6 євро
6 вересня Варшава-Прага Polskibus 8 євро
8 вересня Прага-Париж Easyjet 46 євро
11 вересня Париж-Брюссель Megabus 1 євро
13 вересня Брюссель-Кельн Megabus 1 євро
14 вересня Кельн-Варшава Ryanair 27 євро
16 вересня Варшава-Львів Автобуси України та Польщі, Polskibus 6 євро
Трансфер     12,5 євро

1. Львів-Варшава

Детально маршрут описаний за посиланням.

2. Варшава-Прага

Автобуси Polskibus повезуть вас у красиву Прагу:

Львів-Париж: їдемо з Варшави

За бажанням, у Варшаві можна й не затримуватися, а одразу вирушати в столицю Чехії.

3. Прага-Париж

Частенько нас питають, чому ми обходимо увагою таку авіакомпанію як Easyjet. От ми вирішили включити їх у наш маршрут Львів-Париж.

Львів-Париж через Прагу

У столиці Франції літак перевізника сідає в аеропорту Шарля де Голя. Тож заплативши за квиток 46 євро, за трансфер до самісінького центру міста вам доведеться додати ще 9-10 євро (з аеропорту Бове, куди прилітають лоукости, до найближчої станції метро автобус коштує 15 євро). Отож, їхати будете електричкою, розклад можна знайти на сайті.


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

4. Париж-Брюссель-Кельн

Далі починається друга частина мандрівки під назвою Париж-Львів. Пропонуємо покататися зручними автобусами Megabus, квитки на які у разі раннього бронювання коштують аж 1 євро! Приклад:

З Кельна продовжуйте маршрут Париж-Львів На звороті з Парижа до Львова заїдьте у Брюссель

5. Кельн-Варшава

Із Кельну до Варшави – літак Ryanair:

Кінець подорожі Львів-Париж-Львів: переліт з Кельна

До аеропорту Кельна доїдете електричкою за 3 євро або автобусом Airport Express Bus за 2,5 євро із залізничного вокзалу.

Із Варшави до Львова шлях вам буде вже знайомий. Майте на увазі, що остання маршрутка з Шегині іноді відправляється й раніше, ніж вказано в розкладі, тож намагайтеся прибути на кордон якомога раніше.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія