Львів-Прага автобус+залізниця – 16,60€, Львів-Відень – 11,10€ [LEO Express]

Posted on Posted in Leo Express, Дешеві автобуси

Чеська транспортна компанія LEO Express запускає два нових автобусних рейси до Львова. Нові маршрути з 30 червня з’єднають центр Західної України з великими європейськими містами і аеропортом Відень. Вартість поїздки зі Львова до Праги обійдеться в 16,6 євро, а до Відня ще менше – 11,1 євро, повідомляє cfts.org.ua.

Обидва маршрути з Львова вводяться на літній період. Рейс Львів – Відень виконується виключно автобусом, який прямує через Жешув, Краків, Катовіце, Богумін, Острави, Брно та аеропорт Відень. Час відправлення зі Львова – 1:00, прибуття в Катовіце – 8:35, в аеропорт Відень – 15:20, прибуття на кінцеву станцію Парндорф (в 47 км від Відня) – 15:40. Зворотній рейс стартує о 16:50 з Парндорф, в Катовіце прибуває в 00:05, до Львова – о 09:40.

Маршрут Львів – Прага є комбінованим (автобус + поїзд). Пасажири їдуть зі Львова автобусом, а в Богумін пересідають на поїзд LEO Express, який іде на Прагу. Зі Львова автобуси відправлятимуться двічі в день – о 01:00 і в 5:55, прибуття в Богумін – о 09:55 і 14:55. Прибуття потягом до Праги – о 13:22 і 18:22. Зворотні рейси стартують о 11:11 і 19:11, прибуття поїзда в Богумін – о 14:55 і 22:55 прибуття автобусом до Львова – о 01:40 і 9:40.

Квитки на рейси Львів – Прага і Львів – Відень вже в продажі. З детальним розкладом можна ознайомитися на сайті компанії.

У компанії відзначають, що протягом липня на дані маршрути буде діяти акція “1 + 1”. Купивши один квиток, пасажир отримує безкоштовний квиток для свого супутника. Ця акція діє і на інших нових маршрутах LEO Express. Разом з рейсами до Львова, чеська компанія відкриває автобусний маршрут з Богуміна до Варшави.

Відзначимо, що на нових маршрутах курсуватимуть автобуси LEO Express у фірмовій чорно-золотистій лівреї. Пасажирам будуть подаватися безкоштовні напої, закуски, а також доступ до мережі Wi-Fi. Новинкою на маршрутах стане введення бізнес-класу, особливістю якого є збільшений простір для ніг, в порівнянні з іншими автобусами.

Нагадаємо, що в жовтні 2015 року LEO Express запустив автобусний рейс Кошице – Ужгород – Мукачево, який стикується з поїздами компанії, що везуть у Прагу.

В листопаді 2015 року LEO Express розширила мережу автобусних маршрутів на територію Німеччини.

Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині, які курсують на лінії Прага – Острава – Кошице. Також компанія обслуговує автобусні маршрути Краків – Катовіце – Богумін, Прага – Чеське-Будейовіце – Чеський-Крумлов, Кошице – Ужгород – Мукачево.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія