Львів-Рим-Львів (авіа) за 2000 грн. весною 2017

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

Міжнародні авіалінії України змагаються за звання лоукостера і додають промо-квитків на популярні напрямки. Цього разу – Львів-Рим-Львів. За ціною 2073 грн. зможемо злітати до Рима у квітні. На жаль, поки що доступна лише одна дата і це 15-23 квітня 2017 року.

mau-rome-lviv

Перейти на сайт МАУ >>

Звичайно, це не єдина можливість дешево попасти в Рим. У нашій статті “9 можливостей, як дістатися з України до Рима” ви знайдете багато корисної інформації.

Зверніть увагу на наш звіт з поїздки в Рим весною цього року – “Звіт з поїдки: ✈Київ-Рим-Київ за 73 євро + цікаві практичні деталі

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія