Львів-Варшава-Берлін і назад: 52 євро [акція з 27.07 до 06.09]

Posted on Posted in Ecolines, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Компанія Ecolines запускає зручний маршрут Львів-Варшава за 250 гривень. Незважаючи на те, що ми знаємо способи дістатися у польську столицю дешевше, цей варіант надзвичайно імпонує нам максимально малою кількістю “ходів”, які потрібно зробити: лише сідаєш у автобус і виходиш у Варшаві. Із Польщі вам точно захочеться поїхати ще кудись. Радимо вирушити в Берлін.

Маршрут Львів-Варшава-Берлін-Варшава-Берлін-Львів
Тривалість 26 серпня – 1 вересня (7 днів)
Вартість 52 євро
Перевізник Ecolines, Polskibus

Про запуск маршрут Львів-Варшава-Львів ви можете почитати на сайті Ecolines. Там є також інші правила участі в акції. А ось і приклад бронювання:

1

З Варшави до Берліна й назад радимо користуватися послугами Polskibus. Практика показує, що це – найдешевший та найзручніший спосіб пересування. Бронювання:

2

Користуйтеся маршрутом, а якщо маєте час, то плануйте поїздку в Німеччину на Октоберфест – вигідна пропозиція від перевізника за посиланням.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія