Мальта: на 3 ночі за 117 євро (переліт з Вроцлава, ночівля, сніданки)

Posted on Posted in Ryanair, Дешеві авіалінії, Ідеї маршрутів

Острівна країна на Середземному морі, площа якої складає усього 316 кілометрів квадратних — ось як у двох словах описує Мальту Вікіпедія. Але хіба можна довіряти енциклопедії та жодного разу не подивитися на цю загадкову країну своїми очима? Звичайно, ні! А надто, коли є така дешева і досить зручна можливість.

Переліт за 85 євро у дві сторони з Вроцлава можна забронювати на ryanair.com:

1

До Вроцлава ви легко дістанетеся зі Львова із нашими порадами. Ночівлю на Мальті ми шукали через сайт taniehotele. Фактично це сервіс дешевих готелів з різних сайтів, тому ви одразу бачите кілька пропозицій. Ось приклад ночівлі зі сніданками за 32 євро (3 ночі):

2

Цікавими географічними особливостями Мальти є те, що тут абсолютно відсутні ріки та озера, але ж перед вами цілісіньке Середземне море! Бронюйте квитки і готель на Мальті та буде вам щастя 🙂

Нагадуємо, що ви також можете скористатися цікавими пропозиціями нашого порталу про Ніццу та акційни ціни на перельоти до Стамбула.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія