МАУ припиняє польоти до Гданська. Не витримали конкуренції Wizz Air

Posted on Posted in Дешеві авіалінії
gdansk

Міжнародні авіалінії України наприкінці кінці вересня припинять польоти до Гданська, свідчить інформація з систем бронювання, повідомляє avianews.com. Останній рейс з Івано-Франківська у Гданськ буде виконаний 27 вересня.

Гданська затока у всій красі.
Гданська затока у всій красі

“Рішення про скасування рейсу було прийняте комерційним комплексом авіакомпанії МАУ на підставі аналізу економіки цього рейсу. На таке рішення вплинуло також та обставина, що рейси до Гданська почала виконувати ще одна авіакомпанія-лоукостер”, – прокоментували ситуацію в прес-службі МАУ. Нагадаємо, літає в Гданськ з України Wizz Air (з 2 серпня).

За словами представника компанії, на даний момент МАУ не розглядає можливість відновлення авіасполучення між Івано-Франківськом та Гданськом.

Пасажирам, які встигли купити квитки на скасовані рейси, пропонується скористатися альтернативним варіантом, який передбачає виліт з Варшави.

ifo gdansk

Польоти між Івано-Франківськом та Гданськом МАУ розпочала 25 червня з частотою двічі на тиждень. Також авіакомпанія продавала квитки між Києвом і Гданськом зі стикуванням в Івано-Франківську.

1001idea.info

Слідкуйте за нами у Facebook та Telegram (отримуйте миттєві повідомлення відразу після публікації новини)!

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!