7 додатків + 7 порад для ефективного вивчення іноземної мови

Posted on Posted in Inspire me!, Секрети мандрівника

Відправляєтеся в подорож? Це одночасно так чудово і хвилююче. І не важливо, їдете ви в іншу країну або всього лише в сусіднє місто – адже найголовніше, що в поїздці ви відпочинете від свого звичного способу життя і рутини. Якщо ви хочете отримати від поїздки максимум вражень та навчитися розмовляти з місцевими мешканцями, радимо вам завантажити додаток на свій смартфон та почати з малих кроків у вивченні цікавої для вас мови. Не ставте важкодосяжних цілей – почніть вивчати хоча б 10 іноземних слів на день, і ви вже за тиждень опануєте 70!

7 корисних додатків для вивчення мов

Babbel

Babbel, як і інші додатки, дуже легкий у використанні і включає в себе вивчання повсякденних словами і фразам обраною мовою. Сам процес вивчення мови обігрується, щоб допомогти вам легше запам’ятовувати слова. Займаючись кожен день, незабаром ви помітите, що вже самі починаєте складати словосполучення. Додаток підтримує 14 мов.
Поради з вивчення іноземної мови

Bravolol

Bravolol – це лінійка простих мовних додатків, які допомагають вивчати мову за допомогою запам’ятовування найбільш поширених слів і виразів. Ви також можете скористатися функцією запису свого голосу і ретельніше попрацювати над вимовою. Це дуже прості, але корисні додатки для самостійної практики. Зараз Bravolol пропонує на вибір 18 мов.

busuu

busuu допомагає вивчити іноземну мову, проходячи 10-хвилинні уроки щодня. Адже 10 хвилин є у всіх, так? Курси включають в себе практику розмовної мови, листи, поради з граматики, вправи на запам’ятовування слів і багато іншого, а ваші виконані завдання перевіряють самі носії мови, допомагаючи тим самим удосконалити набуті навички. Додаток підтримує 12 мов.

Duolingo

Ще один додаток, що використовує гру, Duolingo включає в себе невеликі уроки та ігри, завдяки яким ви будете вдосконалювати свої знання мови, що вивчається, практикуючи читання, розмовну мову, письмо та сприйняття на слух. Почніть з найпростіших дієслів, фраз і пропозицій і вчіть нові слова кожен день. Додаток підтримує 27 мов, включаючи клінгонську.

HiNative

HiNative – це додаток, що працює у форматі питання-відповідь. Якщо вас цікавить написання, вимова слова або щось ще – ставте свої запитання просто в додатку і отримуйте відповіді від справжніх носіїв мови з усього світу. У свою чергу, ви теж можете відповідати на питання і допомагати іншим користувачам. Це неймовірно простий, але дуже ефективний спосіб вивчати іноземну мову самостійно. Додаток підтримує більше 100 мов.

Memrise

Memrise – це програма, яка відправляє вас у захоплюючу подорож з вивчення іноземних мов (ми, до речі, самі нею користуємось). Завдяки грі додаток допомагає легко запам’ятовувати нові слова і фрази, і його можна навіть налаштувати саме під ваш стиль вивчення. Додаток підтримує більше 100 мов.

Mondly

У додатку Mondly понад 500 коротких уроків і 14 розмовних блоків, які перетворюють самостійне вивчення мови в легкий, веселий, цікавий і ефективний процес. Завдяки тематичним урокам, кожен день ви будете практикувати корисні слова і фрази з побутового життя, тим самим готуючись до їх використання в реальних ситуаціях. Додаток підтримує 33 мови.

Щоб не розчаруватися у вивченні мови на самому початку цього захоплюючого заняття, ми підібрали для вас кілька порад.

1. Не намагайтесь заучувати все і відразу

Просто запам’ятайте кілька важливих фраз, які обов’язково вам знадобляться. Для початку це можуть бути вирази привітання і прощання, прохання і подяки. Більшість мовних додатків допоможуть вам з іншими загальними фразами.

2. Ставте маленькі цілі

Не намагайтеся вивчити всі фрази за один тиждень. Почніть практикуватися за кілька місяців до поїздки і відточуйте одну фразу або слово в тиждень. А якщо ви захочете вивчити відразу багато, то вже через деякий час швидше за все здастеся.

3. Практикуйте і відточуйте навички

Практикуйте мову всюди: в автобусі, в парку, на роботі, в туалеті – коли у вас є хвилинка, завжди практикуйте. З мовними додатками це найпростіше.

4. Розмовляйте з носіями мови

Найкращий спосіб вивчити іноземну мову – це розмовляти з носіями мови. Здивуйте або потіште своїх знайомих у новій країні, сказавши їм кілька слів їхньою мовою.

5. Користуйтеся YouTube

Якщо ви не знаєте, як вимовляється те чи інше слово, то YouTube прийде вам на допомогу. Ось, наприклад, корисні канали з іспанської, італійської та французької.

6. Співайте пісні

Ще один спосіб практикувати вимову – це співати пісні. Просто знайдіть в пошуковику пісню на мові, що вивчається, і текст до неї. А потім слухайте, читаючи при цьому текст пісні. Це допоможе співставити букви і звуки з вимовою, а приємним бонусом буде знайомство з місцевою музикою.

7. Не знаєте, звідки почати бюджетну подорож?

Ознайомтеся з 9 сайтами, що дозволять вам подорожувати безкоштовно (підзаробіток, волонтерство).

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія