МЗС домовляється з державами Шенгену про відкриття кордонів для українців. Поки що справа йде повільно

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини

Міністерство закордонних справ домовляється з державами-членами Шенгенської зони про дозвіл на перетин кордонів, проте справа йде повільно.

Міністр закордонних справ повідомив, що кордони для українців відкрили вже 39 країн (переважно віддалених), але запевнив, що незабаром до ЄС стане потрапити простіше.

“Ситуація з країнами Шенгену є найчутливішою, оскільки є рекомендації Єврокомісії. Окремі країни можуть іти на ті чи інші поступки, але загалом діють в у рамках цих рекомендацій”, – пояснив Кулеба.

Зокрема, міністр підтвердив, що перша з держав Шенгену – Словенія – відкрила кордони для українців, зберігаючи вимогу в самоізоляції. 

“Ми розмовляємо з різними країнами і намагаємося створити хоч якийсь коридор. Це складна розмова, але ми не полишаємо зусиль. Те, що до Словенії можливо в’їхати за умови 14-денного карантину, означає, що це можливо”, – заявив він.

Міністр також нагадав, що прикордонники ЄС, залежно від країни,  пропускають лише окремі категорії громадян – зокрема, тих, хто має посвідку на проживання, сезонних працівників, дипломатів, тих, хто прямує на навчання, моряків, що прямують на своє судно.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія