На фестиваль світла до Ліона і назад за 36 євро [з Ужгорода]

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Фестиваль світла або, як кажуть французи, Fête des Lumières — це старовинне свято, котре виникло ще в 17 столітті. В той час у Європі бушувала епідемія чуми і міські радники Ліону звернулися по допомогу до… Діви Марії, а в замін дали обітницю прославити Божу Матір. У кінці вересня епідемія зупинилась, не дійшовши до Франції. Жителі Ліону стримали слово та встановили на честь Діви Марії бронзову статую у позолоті. З того часу на 8 грудня було призначено день проведення міського свята. Люди виходили на вулиці міста та запалювали свічки на честь Богоматері.

У наш час свято в Ліоні триває кілька днів — до та після 8 грудня. Тепер, крім свічок, ламп, світильників та інших можливих приладів, що дають світло, в місті проводять ще й грандіозні світлові шоу. Довго розказувати не будемо — перегляньте чудові фото та наш економний маршрут на Фестиваль світла у Ліоні!

Маршрут Ужгород-Кошіце-Мілан-Ліон-Мілан-Кошіце-Ужгород
Вартість 36 євро*
Тривалість 7-12 грудня (6 днів)
Перевізники Автобуси України, Wizzair, Megabus

Переліт з Кошіце до Мілану і назад — на Wizzair, тому зайвих речей не беріть (у вартості лише ручний багаж).

Дата Маршрут Перевізник Вартість
7 грудня Ужгород-Кошіце Автобуси України 7 євро
7 грудня Кошіце-Мілан Wizzair 10 євро
8 грудня Мілан-Ліон Megabus 1 євро
11 грудня Ліон-Мілан Megabus 1 євро
11 грудня Мілан-Кошіце Wizzair 10 євро
12 грудня Кошіце-Ужгород Автобуси України 7 євро

1. Ужгород-Кошіце-Ужгород.

Квитки бронюємо на сайті bus.com.ua. Їх можна також придбати у касі на автовокзалі міста Ужгорода. Ось орієнтовна вартість:

5

2. Кошіце-Мілан-Кошіце.

Вартість квитків вказана з урахування знижки на сайті Wizzair. Приклади бронювання:

1

3

3. Мілан-Ліон-Мілан.

Це автобусний переїзд. Їхати довгенько, але воно того варте. Квитки по ціні 1 євро на сайті Megabus надаються лише для ранніх пташок, тож, якщо плануєте їхати, не гайте часу. Приклади:

2

4

Не забудьте взяти теплий одяг та парасолю. Фото з ліонського свята минулих років:

lyon7

lyon6

lyon5

lyon4

lyon3

lyon2

lyon

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія