Найкращі безкоштовні екскурсії в європейських містах

Posted on Posted in Ідеї маршрутів, Секрети мандрівника

Самостійна подорож потребує ретельного планування. Подивитись усе за один раз ще й з обеженням у часі досить важко, тим більш, якщо ви у незнайомому місті. Тут на допомогу приходять численні туристичні агенства, котрі пропонують привабливі тури за непривабливі ціни. Але не варто відмовляти собі у задоволенні і обтяжувати себе перечитуванням тонн путівників. Практично у кожому місті Європи існують “альтруїстичні” тури для тих, у кого невеликий бюджет. З такими ексурсоводами ви зможете побачити не лише зовнішню оболонку міста, а й поринути у місцеве життя. 1001idea.info розкаже вам як і де шукати безкоштовний тур у найбільших містах Європи.

Безкоштовні тури у Берліні

Крім величних пам’яток архітектури та історії, Берлін відомий ще й своїм андерграундним амплуа. Просто прогулюючись містом, можна помітити численні шедеври стріт-арту. Саме для поціновувачів вуличного мистецтва ми знайшли безкоштовний тур німецькою столицею.

Зазвичай цей тур ведуть місцеві художники чи музиканти. З ними ви гарантовано побачите культові місця, зв’язані з музичною та художньою історією міста, потрапите у найнезвичніші крамниці, величезні міські ринки, відомий міський пляж YAAM та будинок художників Бретань. Такі тури часто закінчуються зустрічами з художниками або безкоштовними концертами у славнозвісних сквотах Берліну.

berlin

Час проведення: щоденно об 11:00, 13:00 та 15:00

Тривалість: 3 години

Місце зустрічі: біля входу у Старбакс на площі Alexanderplatz

Безкоштовні тури у Ризі

Цей тур пропонує покинути Стару Ригу та подивитись на реальне життя міста. Ви зможете побувати не лише у пам’яних місцях, а й подивитись як живуть місцеві латвійці. Чи знали ви, наприклад, що колись Рига була помилково спалена самими жителями міста? Цю та ще купу цікавих історій ви почуєте від гіда.

riga

Час проведення: щоденно о 12:00

Тривалість: 2,5 години

Місце зустрічі: навпроти центрального входу у церкву Св. Петра

Безкоштовні тури у Римі

На диво, столиця Італіі пропонує не мало безкоштовних турів.

1. Перший з них пропонує прогулянку по найвідоміших пам’ятках Риму: Пантеон, Собор Св. Петра, фонтан Треві та ін.

2. Для тих, хто хоче познайомитись з величною історією стародавнього Риму, варто обрати тур “Колізей”. Цей тур покаже вам як Рим розвивався від середньовіччя і до сучасності.

3. Третій тур пропонує вам доволі дивну концепцію – подивитись на Рим очима француза. Як відомо, Франція мала немалий вплив на італійську столицю, а тур «La France à Rome Tour» покаже вам, який саме.

roma

Час проведення: з понеділка по суботу о 10:00 та 16:00

Тривалість: залежно від обраного туру

Місце зустрічі: біля посольства Іспанії, метро Spagna. Екскурсовода можна впізнати по помаранчевому значку RomeFreeWalkingTour

Безкоштовні тури у Лондоні

Так, Вестмінстер, Біг Бен, Пікаділлі – це звичайно круто. Але все це ми вже бачили в підручниках англійської мови та історії цих місць знаємо. А от чи багато чули ви про східний Лондон? Здається, ніби це зовсім інше місто зі своєю історією.

Alternative London Tour пропонує вам побачити зовсім інший бік Англійської столиці. Це можна побачити в андеграундному кіно, як, наприклад, “This is England”, але відчути це самому – безцінний досвід. Ви побачите Лондон у яскравих кольорах стріт-арту та познайомитесь із шедеврами Бенксі. В такий Лондон неможливо не закохатись!

Лондон

Час проведення: по вівторках, середах и четвергах о 12:00 та 19:00, по п’ятницях о 12:00, по суботах о 12:00, 13:30, 15:00 і 15:30

Тривалість: 2 години

Місце зустрічі:  початок біля ринку Old Spitalfields Market, 16 Horner Square, Spitalfields

Безкоштовні тури у Порту

Друге по величині місто Португалії пропонує вам поринути у історію не лише Португалії, а й великої кількості її колоній. Ви дізнаєтесь як невеличка країна “виростила” половину Латинської Америки. Гід проведе вас по найвизначніших місцях міста, розкаже величезну кількість цікавих історій, познайомить з місцевими гастрономічними цікавинками. Крім того, в Порту під час екскурсії ви можете побачити графіті відомої української команди “Інтересні казки”.

Порту, Португалія

Час проведення: щоденно о 9:30 за попередньою реєстрацією на сайті http://portofreewalkingtour.wix.com/portofreewalkingtour#!about/c786

Тривалість: 3 години

Місце зустрічі:  Praça de Gomes Teixeira  більше відома як Lions Square

Усі тури працюють на основі чайових. Тож в кінці екскурсії гід запропонує залишити чайових на ваш розсуд. Не відмовляйте собі у задоволенні та відчувайте себе місцевими навіть у незнайомому місті!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія