Norwegian: розпродаж авіаквитків Європою від 12€! Є багато напрямків у Північну Європу

Posted on Posted in Norwegian, Акції, розпродажі, новини

Авіакомпанія Norwegian проводить розпродаж авіаквитків Європою. Найдешевші квитки з Вільнюса – 11,81 євро до Осло в один бік (до речі, аеропорт Гардермуен, а не Торп, що трохи ближче до міста). Розпродаж триває до кінця квітня. Авіакомпанія має велику мережу маршрутів Європою та кілька маршрутів до США.

Авіа з Вільнюса:

Інші авіаквитки з Вільнюса:

Авіаквитки з Варшави:

Авіаквитки з Кракова:

Перейти на сайт Norwegian >>>


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія