Нова авіакомпанія полетить з Жулян на курорти (Єгипет, Греція, Хорватія)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеві авіаквитки

В Україні з’явилася нова авіакомпанія «Анда Ейр», створена інвесторами із Сінгапуру. Зареєстрована вона в Києві. Засновниками компанії виступили громадяни України, добре відомі на вітчизняному авіаційному ринку: Сергій Шаменко і Георгій Аванесов, – пише igotoua.

Шаменко протягом багатьох років був генеральним директором українських авіакомпаній «Dart» і «Khors Air». Аванесов відомий як засновник компанії «Ай Сі Ем-Аеро» та організатор VIP-перевезень на реактивних літаках. Сергій Шаменко також буде здійснювати керівництво «Анда Ейр».

Назва сінгапурського холдингу, який візьме на себе фінансування компанії, поки не повідомляється. У проект інвестується $15 млн, передбачається, що вони окупляться через три роки. Гроші в основному підуть на створення парку літаків. Спочатку флот компанії сформується з декількох придбаних у лізинг «Boeing».

Базовим аеропортом компанії стане «Київ» («Жуляни»). Зараз компанія отримує сертифікат Державіаслужби, і вже навесні – влітку може почати польоти. Її спеціалізацією спочатку, очевидно, будуть чартерні перевезення за популярними туристичними напрямками – до Єгипту, Туреччини, Хорватії, Чорногорії, Греції, Албанії і ряду інших країн.


Дізнавайтеся більше про акції Wizz Air, акції Ryanair та акції інших авіакомпаній.

Бюджетне помешкання з великими знижками радимо шукати на сайті hotelscombined або використовуйте сервіс airbnb та зупиняйтеся в місцевих мешканців (доступні умови: квартира повністю чи окрема кімната). При реєстрації на airbnb ви отримуєте знижку 42€ на перше бронювання.

Почати планується з 10 рейсів на тиждень, це перевезення за рік приблизно 150 тисяч туристів. У минулому році в Україні спостерігався нестабільний попит туристів на чартерні польоти, деякі компанії перевели роботу частини своїх літаків на зарубіжні ринки.

В «Анда Ейр» вважають, що ця обставина допоможе новому перевізнику в конкурентній боротьбі. Надалі при наявності відповідного попиту «Анда Ейр», можливо, займеться і регулярними маршрутами.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія