Новий потяг Мукачево – Будапешт стартує 9 грудня! Ціни на квитки

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Поїзди

«Укрзалізниця» офійно запускає потяг із сполученням Мукачево – Будапешт. Перший рейс стартує з 9 грудня, повідомив виконувач обов’язків голови правління компанії Євген Кравцов.

Мукачево – Будапешт – щоденний прямий маршрут. У дорозі поїзд 6 годин. Виїзд з Мукачева о 12:30, прибуття в Будапешт “Nyugati” – о 18:37 за центральноєвропейським часом.

Потяг слідує через станції: Чоп, Загонь, Кішварда, Ніредьгаза, Дебрецен, Гайдусобосло, Солнок, Цеглед. Вагони 2 класу. Ціна квитка близько 23 євро, тобто 730 гривень.

«На Мукачево ми маємо великі плани. Там маємо розвинуту мережу залізничного сполучення з усіма регіонами України, і створення мережі поїздів до ЄС дозволяє створити потужний хаб для таких перевезень. Наразі ведемо переговори із колегами з Чехії та Словаччини для запуску маршруту до Праги», – додає виконувач обов’язків голови правління «Укралізниці».

Рухомий склад, що курсуватиме євроколією, належить Угорським залізницям. Українська сторона збудувала окрему платформу, відремонтувала колію, засоби сигналізації та зв’язку.

«Укрзалізниця» планувала запутити потяг до кінця літа. Згодом запуск перенесли.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія