70+ ресторанів, де можна пообідати в Парижі до 10€

Posted on Posted in Inspire me!, Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника, Смак Європи

У Франції відкрився чудовий онлайн-сервіс для любителів смачно поїсти і при цьому зекономити на витратах. Сайт Les Petites Tables, який створили двоє друзів, допомагає знайти ланч або навіть обід вартістю до 10€. Сервісом користується не лише молодь віком 25-35 років, відтепер обід в ресторані стає доступним навіть пенсіонерам, пише видання The Guardians.

Томас і Ромен експериментують і з дорожчими стравами, наприклад, 4 смачні страви або меню від шефа за 23€, але бюджетна ціна обіду – їх основна тема.

obid-za-10-euro-paris

Обираючи обід у певному ресторані Парижа вартістю до 10€, ви можете побачити фото інтер’єру та знімок самої страви. Ось кілька варіантів:

obid-za-10-euro-paris1

obid-za-10-euro-paris3

obid-za-10-euro-paris2

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія