Оренда авто за 1 євро – подорожуємо Іспанією в травні-червні

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Секрети мандрівника

На початку року ми писали про оренду авто в Європі всього за 1 євро на день, і ось така можливість повернулася. Йдеться, проте, лише про Іспанію. Сервіс travelsupermarket влаштував акцію та орендує нам авто всього за 0,5 фунти стерлінгів на день.

Якщо ви подорожуєте до Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид…) в травні-червні цього року, дана акція – вдала можливість зекономити на транспорті за наявності у вас водійських прав. Ось кілька прикладів бюджетних пропозицій:

car-rental1 car-rental

Забронювати авто на travelsupermarket >>>

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія