Орієнтування на місцевості: 6 відомих додатків, які вам знадобляться

Posted on Posted in Секрети мандрівника

Збираєтеся у подорож? Завантажте у смартфон декілька програм, що полегшать вашу участь та дозволять почуватися впевненіше на місцевості. Додатки, про які ми будемо говорити, ніби й відомі — вони у всіх на слуху — але якщо їх немає у вашому телефоні, значить переваги цих помічників не очевидні. Спробуємо вам їх представити.

 

Foursquare

Чули ж про Foursquare? Звичайно! Але чомусь цей додаток ще не у вашому смартфоні. А він допоможе знайти потрібний заклад харчування, готель, пам’ятку культури чи магазин у будь-якій точці земної кулі! Звичайно, база програми не безрозмірна, але її творці стверджують, що там міститься понад 70 мільйонів оглядів від мандрівників та місцевих жителів. Родзинкою додатку є відгуки реальних користувачів, порівнявши які, ви й оберете найкращий варіант в незнайомому місті.

foursquare

Особливість Foursquare у тому, що він запам’ятовує відвідані вами точки, які додаються через дружній додаток для чек-інів Swarm. Ви виконуєте чек-ін, залишаєте відгук чи іншу корисну інформацію, щоб нею так само могли скористатися інші відвідувачі. Під час реєстрації в додатку вкажіть сферу ваших інтересів. Тоді додаток буде пропонувати для відвідання місцини, що цікаві саме вам. Найпростіше виконувати пошук за тегами.

Google translate

Google translate

На жаль, ми часто чуємо від наших читачів, що вирушити у самостійну подорож їм заважає саме мовний бар’єр. Уникнути труднощів допоможе Google translate. Перекладач працює без інтернету та дозволяє “заговорити” на 90 мовах світу. Завантажте на смартфон мовний пакет країни, куди плануєте потрапити і спокійно спілкуйтеся з місцевими жителями. Щоб зрозуміти співрозмовника, натисніть на кнопку “мікрофон”, попросіть повторити фразу і отримайте її переклад.

Maps.me

Офлайн путівник, який сміливо можна використовувати замість навігатора. Навіщо вам це? В незнайомих містах переміщення навіть між будь-якими точками утруднене, бо це “перший раз”. Завантажте у maps.me карту місцини, куди вирушаєте, і просто вбивайте в пошук адресу, назву вулиці, назву об’єкту — додаток знайде усе та прокладе найкоротший маршрут.

Maps.me

Із цікавих корисностей програма також пропонує пошук за категоріями, автоматичні підказки, а ще зображення обертається за напрямком вашого руху. В картах можна створювати свої списки закладок, улюблених маршрутів та місць, де ви були, додавати бажані для відвідин місця. Дуже зручно, бо таким чином можна підготуватися до бюджетної подорожі ще вдома. Додаток працює швидко й безпомилково.

Tripadvisor

Додаток подібний до Foursquare, але містить ще більше оглядів (близько 200 мільйонів) та відгуків людей, що побували в ресторанах, готелях, музеях, де можете опинитися й ви. Меню Tripadvisor складається із тематичних розділів, а рейтинг кожного місця — з “фіксованих” параметрів. Заклади йдуть на все, аби потрапити у заповітні Tripadvisor Travellers Choice, тому врахувати “думку” додатка варто 🙂

Tripadvisor

Через сервіс також можна шукати житло, але зручніше це робити через сайт hotelscombined.com.

Uber

Нещодавно ми писали про цей сервіс, адже він зайшов і на український ринок. Люди в усьому світі кажуть, як зручно й швидко замовляти таксі через Uber, та наші громадяни ще цього не відчули 🙂 За кордоном дійсно все працює, тому додаток у нашому списку “маст хев”. Отже, уявіть ситуацію: ви далеко від дому, без мобільного зв’язку, але з безкоштовним вай-фаєм і вам дуже треба таксі. Ви заходите в Uber, а тут вже визначене місце вашого перебування, показані тарифи й шукається найближча автівка! Отакі чудеса.

Uber

При реєстрації додаток просить вказати номер банківської карти або PayPal рахунку. Оплата за поїздку знімається автоматично після її завершення. Дізнатися суму можна заздалегідь увівши початкову й кінцеву точки маршруту. Якщо ви їдете не самі, оплату можна розділити між акаунтами в Uber.

WiFi Map

Дуже корисний додаток для тих, хто працює віддалено і не відривається від цього діла навіть в дорозі. Офлайнові програми — це прекрасно, але без доступу в інтернет сучасність уявити вже досить складно. Реєструйтеся в додатку, вмикайте його в потрібний момент і обирайте найближчу точку доступу. Програма по GPS визначає, де ви знаходитесь, а також надає паролі до закритих вай-фай мереж.

WiFi Map

Нехай наші смартфони допомагають у мандрах!

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія