Park Inn by Radisson в Амстердамі за 24,50€ з людини

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Дешеве житло в Європі

Маєте довгу пересадку в Амстердамі? Завжди мріяли зупинитись у світовій мережі готелів Radisson? Тоді ця пропозиція саме для вас!

HRS Deal знижує ціну на 50% у готелі Park Inn by Radisson Airport Schiphol. Готель знаходиться дуже близько до центрального аеропорту Амстердама, тож ціни тут зазвичай високі. Якщо ви маєте день пересадки в столиці тюльпанів, зупиніться в цьому готелі. Таким чином ви матимете змогу і по місту погуляти, і не запізнитись на літак. Від готелю ходять шатл-автобуси у місто та до терміналів.

За 24,50€ з людини ви отримаєете двомісний номер у готелі, вільний WiFi у номері, та пізній чек-аут.

Номери за акційною ціною доступні майже на всі літні місяці. Найбільше пропозицій є на серпень. Переглянути пропозицію та забронювати номер можна за посиланням http://goo.gl/eP1NIe

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія