RegioJet планує запустити поїзд з Мостиська до Праги

Posted on Posted in RegioJet, Акції, розпродажі, новини, Поїзди

Компанія RegioJet (Чехія) має намір запустити пряме залізничне сполучення з Мостиська (Львівська область) у Прагу з червня 2020 року. 

Протягом наступних місяців RegioJet буде спілкуватися з українською та польською владою, щоб отримати всі необхідні дозволи для початку виконання операцій. RegioJet планує експлуатувати одну пару поїздів на день, що складаються зі спальних вагонів.

Передбачається, що поїзд із Праги виїжджає пізно ввечері та прибуває вранці на українську прикордонну станцію Мостиська II, аналогічно проходитиме рух поїзда в протилежному напрямку.

Від станції Мостиська II пасажири зможуть дістатися до Львова та інших регіонів України.

Поїзд прямує через Остраву і Польщу до кордону з Україною, місткість становитиме 400-600 пасажирів. На сьогодні компанія досягла щорічного пасажиропотоку в/з України близько 30 тис. пасажирів.

Крім прямого залізничного сполучення з Україною, з червня 2020 року RegioJet також готує сполучення з Праги до Будапешта.

RegioJet є провідним оператором поїздів на ринку залізничних сполучень на умовах відкритого доступу до інфраструктури в Центральній Європі.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія