У Києві спростили подачу документів на польську шенген-візу. Нові деталі реєстрації у візовий центр Польщі

Posted on Posted in Секрети мандрівника
У Києві спростили подачу документів на польську шенген-візу. Нові деталі реєстрації у візовий центр Польщі

Посольство Республіки Польща в Україні запровадило нову процедуру подачі документів у візові центри Польщі для отримання візи Шенген. Ось 3 кроки, які ми повинні зробити, щоб стати в чергу на отримання шенген-візи за новими спрощеними правилами.

1. Звертаємося з закордонним паспортом до відділення Банку Ідея або КредоБанку.

Здійснюємо передоплату для себе та, у разі необхідності, членів своєї родини (до чотирьох осіб). Правило діє з 3 жовтня 2016 року.

2. Під час передоплати обираємо тип візи і повідомляємо контактний номер свого телефону.

3. Після здійснення передоплати сервісного збору та отримання банківського коду PTN протягом 5 днів очікуємо дзвінка оператора колл-центру.

Час дзвінка – з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів), який пропонує нам дату подачі документів. Якщо запропонована дата не є прийнятною для нас, наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована заявнику оператором в телефонному режимі.

Як повідомляє Департамент консульської служби МЗС України, спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у Пунктах прийому візових анкет в Києві. Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і обмежити діяльність незаконних візових посередників.

Якщо нова процедура реєстрації приживеться в Києві, систему запровадять і в Луцьку, Харкові, Одесі та у Львові.

Детальні процедура реєстрації документів на шенген-візу в ППВА Польщі

Крок 1: Визначте, чи документи можуть бути подані в ППВА м. Києва.

Відповідно до прийнятих правил, документи на національні візи можуть бути прийняті на підставі реєстрації у відповідному консульському окрузі, тоді як на Шенген можуть бути прийняті на підставі довідки з місця роботи чи навчання [не стосується віз на роботу].

Крок 2: Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та передплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта.

У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати оберіть категорію візи (С – віза Шенген, інші цілі крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини і т.д., Т – віза Шенген туристична, D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання), Код ППВА KV – Київ та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.

Зауважте, ППВА у Києві приймає документи заявників, які проживають / прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області. Отримати більше інформацію про територіальну компетенцію Генеральних Консульств РП в Україні – натисніть тут

ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним та доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде здійснено повернення коштів.

Крок 3: Протягом 24 години після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації.

Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

Крок 4: Після призначення дати на подачу документів оператор колл-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).

Крок 5: Коли оператор з Вами зв’яжеться він поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у візовий центр.

У випадку, якщо Вами буде підтверджено зазначену дату і час подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА (список необхідних документів можна знайти за посиланням http://polandvisa- ukraine.com/).

Крок 6: Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію.

Наступна дата і час подачі документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступний дзвінок від оператора колл- центру.

Крок 7: Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас, про другий автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА.

У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано. Заявнику необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів. Одночасно Ви можете знову оплатити сервісний збір та отримати нову реєстрацію – у разі необхідності.

Територіальна компетенція Генеральних Консульств РП в Україні

Консульський Відділ Посольства РП у Києві: м. Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Кіровоградська області

Генеральне Консульство у Львові: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська області

Генеральне Консульство в Луцьку: Рівненська, Волинська, Тернопільська області

Генеральне Консульство в Харкові: Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька області

Генеральне Консульство у Вінниці: Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька області

Генеральне Консульство в Одесі: Херсонська, Одеська, Миколаївська області, Крим

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія