У Києві спростили подачу документів на польську шенген-візу. Нові деталі реєстрації у візовий центр Польщі

Posted on Posted in Секрети мандрівника
У Києві спростили подачу документів на польську шенген-візу. Нові деталі реєстрації у візовий центр Польщі

Посольство Республіки Польща в Україні запровадило нову процедуру подачі документів у візові центри Польщі для отримання візи Шенген. Ось 3 кроки, які ми повинні зробити, щоб стати в чергу на отримання шенген-візи за новими спрощеними правилами.

1. Звертаємося з закордонним паспортом до відділення Банку Ідея або КредоБанку.

Здійснюємо передоплату для себе та, у разі необхідності, членів своєї родини (до чотирьох осіб). Правило діє з 3 жовтня 2016 року.

2. Під час передоплати обираємо тип візи і повідомляємо контактний номер свого телефону.

3. Після здійснення передоплати сервісного збору та отримання банківського коду PTN протягом 5 днів очікуємо дзвінка оператора колл-центру.

Час дзвінка – з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів), який пропонує нам дату подачі документів. Якщо запропонована дата не є прийнятною для нас, наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована заявнику оператором в телефонному режимі.

Як повідомляє Департамент консульської служби МЗС України, спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі діятиме лише у Пунктах прийому візових анкет в Києві. Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і обмежити діяльність незаконних візових посередників.

Якщо нова процедура реєстрації приживеться в Києві, систему запровадять і в Луцьку, Харкові, Одесі та у Львові.

Детальні процедура реєстрації документів на шенген-візу в ППВА Польщі

Крок 1: Визначте, чи документи можуть бути подані в ППВА м. Києва.

Відповідно до прийнятих правил, документи на національні візи можуть бути прийняті на підставі реєстрації у відповідному консульському окрузі, тоді як на Шенген можуть бути прийняті на підставі довідки з місця роботи чи навчання [не стосується віз на роботу].

Крок 2: Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та передплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта.

У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.

Під час здійснення оплати оберіть категорію візи (С – віза Шенген, інші цілі крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини і т.д., Т – віза Шенген туристична, D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання), Код ППВА KV – Київ та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.

Зауважте, ППВА у Києві приймає документи заявників, які проживають / прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області. Отримати більше інформацію про територіальну компетенцію Генеральних Консульств РП в Україні – натисніть тут

ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним та доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде здійснено повернення коштів.

Крок 3: Протягом 24 години після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації.

Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням.

Крок 4: Після призначення дати на подачу документів оператор колл-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).

Крок 5: Коли оператор з Вами зв’яжеться він поінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у візовий центр.

У випадку, якщо Вами буде підтверджено зазначену дату і час подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА (список необхідних документів можна знайти за посиланням http://polandvisa- ukraine.com/).

Крок 6: Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію.

Наступна дата і час подачі документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступний дзвінок від оператора колл- центру.

Крок 7: Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас, про другий автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА.

У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів.

У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано. Заявнику необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів. Одночасно Ви можете знову оплатити сервісний збір та отримати нову реєстрацію – у разі необхідності.

Територіальна компетенція Генеральних Консульств РП в Україні

Консульський Відділ Посольства РП у Києві: м. Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Кіровоградська області

Генеральне Консульство у Львові: Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська області

Генеральне Консульство в Луцьку: Рівненська, Волинська, Тернопільська області

Генеральне Консульство в Харкові: Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька області

Генеральне Консульство у Вінниці: Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька області

Генеральне Консульство в Одесі: Херсонська, Одеська, Миколаївська області, Крим

1001idea.info

Слідкуйте за нами у Facebook та Telegram (отримуйте миттєві повідомлення відразу після публікації новини)!

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!