PolskiBus святкує 6 років: знижки на автобусні квитки з/до Праги 50%!

Posted on Posted in PolskiBus, Акції, розпродажі, новини

Лоукостер серед автобусів PolskiBus святкує 6 років. З цієї нагоди можемо придбати квитки Європою на 50% дешевше! Акція триває з 19 по 25 червня і охоплює напрямки Польщею, Німеччиною, Чехією та іншими сусідніми країнами. Мапа сполучень автобусної компанії доступна внизу публікації. Слідкуйте за публікацією та оновленнями про нові акції.

Акція дня: 22-23 червня – квитки з/до Праги на 50% дешевше

Продаж: 22-23 червня
Подорожуємо в проміжку: 26.06 – 01.07
Промо-код: 6PRAGA
Знижка: – 50%

Мапа сполучень

mapa-polskibus

Або за посиланням >>

Дізнавайтеся, як придбати дешеві квитки на автобус в країни Європи. Слідкуйте за акціями таких популярних бюджетних автобусних компаній як PolskiBusLeoExpressEcolines та LuxExpress.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія