PolskiBus додає квитків вартістю від 0,25€ [до 9 квітня 2018]

Posted on Posted in PolskiBus, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси
PolskiBus заходить в Україну! 7 українських міст сполучені з Польщею двома маршрутами

PolskiBus випускає черговий набір дешевих квитків на подорожі Європою. Вартість – від 1 злотого! (1 злотий = 0,25 євро). Дати подорожі – до 9 квітня 2018 року. Є міжнародні рейси: до Берліна, Відня, Братислави, Будапешта, Праги та інших.

Умови акції: квитки можна придбати вже сьогодні на сторінці polskibus.com.

Крім того Polskibus вводить резервацію місць в автобусі. Ви можете обрати стандартне місце (безкоштовно) або преміум-варіант (за 5 злотих/1,2 євро) біля вікна, зі столиком та додатковим місцем для ніг.

krakow-brno

Polskibus.com >>>

Пам’ятайте, що кількість рекламних квитків обмежена – це один або кілька квитків на кожен рейс.

Нагадаємо, що недавно польський дешевий автобус зайшов в Україну, щоправда у співпраці з місцевими перевізниками. Мапа рейсів Polskibus:

polskibuscom-bus-stop-map

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія