Круїз з Гельсинки в Таллінн за 1,25€ поромом (5€ за 4-місну кабіну)

Posted on Posted in Акції, розпродажі, новини, Пороми
Круїз з Гельсинки в Таллінн за 1,25€ поромом (5€ за 4-місну кабіну)

Круїзна компанія Tallink, що влаштовує поромні переправи з Естонії до Фінляндії та Швеції, а також з Латвії та Фінляндії до Швеції, знизила ціни на квитки. Вже у січня 2018 року зможемо влаштувати собі міні-круїз за маршрутом Гельсинки-Таллінн-Гельсинки.

banner_map_image_960x384px

Квиток за 1 особу коштує 1,25€, а ціла каюта коштуватиме 5€. Суть круїзу в тому, що ви вдень приїжджаєте в Таллінн, а наступного дня повертаєтеся в Гельсинки. При бронюванні можна обрати собі тип каюти (ми обрали найдешевший варіант), а також додати харчування.

Промокод на знижку: 99259

kruiz-helsinki

Перейти на сайт Tallink >>>

Тип каюти

kruiz-helsinki1

Додаткове харчування

kruiz-helsinki2

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія