Прага стає доступною українцям всього за 21 євро (LEO Express)

Posted on Posted in Leo Express, Акції, розпродажі, новини, Дешеві автобуси

Приватний залізничний оператор Чехії LEO Express починає попередній продаж квитків на власний автобусний рейс Мукачево – Ужгород – Кошице з подальшою пересадкою на поїзди компанії, що прямують в Праги. Розклад автобуса стикується з поїздами LEO Express в Чехії і Словаччині, повідомляє прес-служба компанії порталу ЦТС.

Автобус курсуватиме щодня, починаючи з 16 жовтня 2015 року. Таким чином, чеська залізничний оператор буде підвозити українських пасажирів на свої рейси.

Квитки на комбінований рейс Мукачево – Прага коштувати від 21 євро і вище. У вартість входить безкоштовний Wi-Fi, свіжа преса, напої і легка закуска.

Зазначимо, що з Кошице поїзда LEO Express курсують в напрямку Праги, зупиняючись на станціях Жиліна, Богумін, Острава . З 14 грудня поїзди будуть зупинятися в Пряшеві, Колі і Забржегу-на-Мораві. Зі станції Богумін компанія LEO Express забезпечує регулярні автобусні рейси в Катовіце і Краків.

Квитки на автобус можна придбати на українській версії сайту компанії www.leoexpress.com.ua , або на автовокзалах Мукачева та Ужгорода.

nazad vpered

(приблизно 26 євро в одну сторону)

Розклад руху транспорту (поїзд, автобус) – Мукачево – Кошице – Прага та Прага – Кошице – Мукачево

mukachevo-prgpraga-mukachevo  praga-mukachevo

Зауважте: при покупці квитків в євро з вас не знімається додаткова оплата за конвертацію валюти.

Довідка:

Компанія LEO Express була заснована в 2010 році. Її власником і засновником є Леош Новотни. LEO Express оперує поїздами Stadler FLIRT в Чехії і Словаччині, які курсують на лінії Прага – Острава – Кошице. Також компанія обслуговує автобусні маршрути Краків – Катовіце – Богумін і Прага – Чеське Будейовіце – Чеський Крумлов.

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

У разі якщо інформація допомагає вам бюджетно подорожувати - можливо, завдяки сайту ви зекономили не один десяток євро - підтримайте наших працівників невеликою пожертвою (суму та валюту ви можете змінити на ваш розсуд). Це допоможе мені та іншим авторам сайту робити для вас більше оглядів бюджетних поїздок, які ми плануємо виключно за акціями та знижками.

З повагою, Соломія