Про нас

Сайт про бюджетні подорожі з України до Європи створено у жовтні 2014 року. Мета сторінки – дати натхнення читачам та розповісти про подорожі Європою цікаві деталі, яких ви не знайдете в путівниках. 1001idea.info розповідає, як зекономити на транспорті та побуті в Європі. Усі поради щодо подорожей базовані на власному досвіді, адже всі редактори – активні мандрівники Україною, Європою та світом.

solomСоломія Щур

Керівник проекту 1001idea.info

Проживаю в Києві. За освітою – хімік, працюю журналістом, люблю творчість, пишу пісні. Подорожую Україною з дитинства, Європою – з 2003 року. Улюблена країна – Німеччина, улюблене заняття – пізнавання нових країн, смаків, запахів та пейзажів.


yarkoЯрко Косар

Керівник відділу ukraine.1001idea.info

Львів – рідне місто, Карпати – улюблене місце відпочинку та місцевість, з якою найчастіше стикаюсь в роботі. Гуцули – люди, що надихають своєю щирістю, прямотою і життєвою енергією. Найкраща музика, яку доводилось чути – спів птахів о п’ятій годині вранці високо в горах.


aniaГанна Токач

Редактор розділу “Ідеї маршрутів“, організатор бюджетних поїздок Європою у Львові та Ужгороді

Рідне місто – Київ, з 2010 року живу та працюю у сфері фрілансу в Ужгороді. Перша подорож за кордон відбулася у 2007 році – до Словаччини. Все було сплановано мною та друзями і з того часу – жодних тур-агенцій! Наразі найбільше сподобалась подорож на авто до Чорногорії.