Про нас

Сайт про бюджетні подорожі з України до Європи створено у жовтні 2014 року. Мета сторінки – дати натхнення читачам та розповісти про подорожі Європою цікаві деталі, яких ви не знайдете в путівниках. 1001idea.info розповідає, як зекономити на транспорті та побуті в Європі. Усі поради щодо подорожей базовані на власному досвіді, адже всі редактори – активні мандрівники Україною, Європою та світом.

solomСоломія Щур

Керівник проекту 1001idea.info

Проживаю в Києві. За освітою – хімік, працюю журналістом, люблю творчість, пишу пісні. Подорожую Україною з дитинства, Європою – з 2003 року. Улюблена країна – Німеччина, улюблене заняття – пізнавання нових країн, смаків, запахів та пейзажів.


yarkoЯрко Косар

Керівник відділу ukraine.1001idea.info

Львів – рідне місто, Карпати – улюблене місце відпочинку та місцевість, з якою найчастіше стикаюсь в роботі. Гуцули – люди, що надихають своєю щирістю, прямотою і життєвою енергією. Найкраща музика, яку доводилось чути – спів птахів о п’ятій годині вранці високо в горах.


aniaГанна Токач

Редактор розділу “Ідеї маршрутів“, організатор бюджетних поїздок Європою у Львові та Ужгороді

Рідне місто – Київ, з 2010 року живу та працюю у сфері фрілансу в Ужгороді. Перша подорож за кордон відбулася у 2007 році – до Словаччини. Все було сплановано мною та друзями і з того часу – жодних тур-агенцій! Наразі найбільше сподобалась подорож на авто до Чорногорії.


 • Alex Kandyuk

  Добрый день! Пытался бронировать отель по вашей ссылке вот на этой страничке.
  http://1001idea.info/40-s-reward/
  С возвратом денег ничего не вышло. Связывался с booking.com – они отослали к вам
  Ниже привожу текст их письма:
  Уважаемый Алексей Кандюк,

  Благодарим Вас, что воспользовались услугами Booking.com.

  Мы обращаемся к Вам по поводу бронирования 1506292539 в Abella Suites&Apartments by Artery (заезд: 2017-12-05, отъезд: 2017-12-06).

  К сожалению, служба поддержки Booking.com не может ответить Вам на Ваш вопрос о возврате. Просим Вас связаться со службой поддержки сайта 1001 идея, через которое Вы совершали бронирование, так как именно этим сайтом была запущена кампания по возврату, а мы являемся только платфомой, через которую Вы совершили бронирование.

  Пожалуйста, обращайтесь к нам в случае возникновения любых дополнительных вопросов.

  С уважением,


  Mariia Ovsiannikova
  Booking.com Customer Service Team
  Буду благодарен за скорый ответ, лучше на почту akandyuk@gmail.com
  C уважением,
  Алексей

  • Доброго дня!
   Перепрошуємо за затримку з відповіддю – звернулися в Booking та очікуємо пояснення, оскільки акція була запущена саме системою Booking.com, а ми поширили їхню пропозицію.

 • Alex Kandyuk

  Дякую. Очікую разом з вами