Зі Львова до Риги за 54€: автобус+літак+пором!

Posted on Posted in Ідеї маршрутів

Давно подорожували Балтійським морем на першокласному круїзному поромі? Ніколи? В такому разі у вересні можна буде надолужити згаяну можливість! Пропонуємо цікавий та нестандартний маршрут, який включає три європейські столиці та дві ночі на Балтійському морі.

Маршрут

Львів-Варшава-Стокгольм-Рига-Стокгольм-Варшава-Львів

Тривалість

2-9 вересня (8 днів)

Вартість проїзду

54€*

Перевізник

Polskibus, Ryanair, Tallink

Круїзні подорожі — це окрема тема, про яку в Україні поки, на жаль, мало відомо. Однак не варто плутати “ванільні” місячні круїзи із спа-процедурами, басейнами та іншими забаганками і нашу скромну пропозицію 🙂 Хоча на борту суден компанії Tallink є все, чого душа забажає, та ми пропонуємо вам обрати економний варіант. Але давайте про все по порядку.

Дата

Маршрут

Перевізник

Ціна

2 вересня

Львів-Варшава

Polskibus

6

3 вересня

Варшава-Стокгольм

Ryanair

12,5

6 вересня

Стокгольм-Рига

Tallink

8,5€

7 вересня

Рига-Стокгольм

Tallink

8,5€

8 вересня

Стокгольм-Варшава

Ryanair

12,5€

9 вересня

Варшава-Львів

Polskibus

6€

1. Львів-Варшава: зручно, дешево і максимально швидко.

Раннє бронювання на сайті Polskibus розпочинається за 3 місяці, тож якщо ви забронюєте квитки просто сьогодні, вартість маршруту Львів-Варшава-Львів залишиться на рівні 12 євро. Про подробиці читайте у нашому матеріалі.

2. Ryanair: з Варшави до Стокгольма за 12,5 євро.

В даному випадку раннє бронювання важливе, але варіант зі знижками на останні місця теж може спрацювати. Про що мова? Якби ви хотіли потрапити із Варшави в Стокгольм, скажімо, у травні або на початку червня, то платили б на 10 злотих менше, ніж у вересні. Але осінь дає нам значну перевагу в ціні на поромний круїз, тому обираємо політ у вересні:

1

3. Стокгольм-Рига-Стокгольм: круїз по Балтійському морю.

Найдешевші квитки на вказаний круїз — у чотиримісній каюті класу С. Уся каюта коштує 68 євро, проте 1 пасажир платить лише 17 євро за двосторонню подорож. Що ми можемо порадити? Подорожуйте з друзями або шукайте попутників для спільної покупки в інтернеті.

2

4. Стокгольм-Варшава і до Львова.

Ви знову у чарівній Варшаві! Якщо час та фінанси дозволяють, затримайтесь на кілька днів, адже тут є на що подивитися. Дешеві варіанти ночівлі можна знайти на сервісі hotelscombined.com.

*Вартість маршруту вказана без урахування комісій за придбання, різниці курсів, плати за добирання з аеропортів, перевищення ліміту багажу та інших несподіваних витрат.

Щасливого плавання і не забудьте кинути в море монетку, щоб обов’язково повернутися ще 🙂

1001idea.info

Слідкуйте за нами:

Підписуйтеся на нашу розсилку новин бюджетних подорожей та отримайте бонусний матеріал на Ваш e-mail!

Від імені 1001idea.info дякую вам, що читаєте наш з вами ресурс. Якщо у вас є пропозиції, як покращити сторінку, або інші зауваження, заповніть, будь ласка, опитування. Це займе у вас не більше 4 хвилин.

З повагою, Соломія